Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumna sprzęganie z mikrofonem

artisek 15 Jun 2014 22:51 1677 8
    artisek
    Level 10  
    Witam, od razu wspomnę że prowadzę zajęcia aqua aerobiku, zajęcia prowadzone są na basenie Kolumna sprzęganie z mikrofonem
    głośnik ustawiony jest tam w samym końcu pod elektronicznym zegarem, basen ma kształt kopuły.
    kolumnę robiłem i liczyłem sam, zasilanie akumulatorem 12v, mikser Behringer: XENYX X1204USB, wzmacniacz samochodowy blaupunkt, głośniki - niskotonowy jbl gto1214, wysokotonowy - jakiś chińczyk, przez zwrotnice peying, kolumna posiada bass reflex, jest wyciszona.
    Przy podłączeniu do miksera mikrofonu nagłownego RUF-10 HS i wrzuceniu na jakąkolwiek moc sygnału czy to kanału, czy mastera przy każdym ustawieniu EQ sprzęga się niesamowicie, również jak instruktor stoi obok głośnika, jak również za nim 15metrów i przed nim 40m. Proszę o pomoc, bo zajęcia aqua aerobiku bez mikrofonu to totalna porażka. Nie ma możliwości pociągnięcia 230v, mogę polegać tylko na swoim zasilaniu. Pozdrawiam i czekam na sensowne odpowiedzi.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Głośniki skierowane pod kątem w wodę a Ty ZA głośnikami.
    artisek
    Level 10  
    Mikrofon nagłowny Reloop RUF-10 HS, gdy podłącze go pod głośniki wiszące na tym basenie nie ma mowy o sprzęganiu(ale musiałbym zapłacić sporą sumę za używanie tego sprzętu), ale przy moim mobilnym jak w poprzednim poście...
    User removed account
    User removed account  
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Dlatego w wode powinny być skierowane...chyba bo nie wiem jak woda tłumi dźwięki... Ew. przemysl gąbke dodatkową/inną na mikrofon...
    User removed account
    User removed account  
    DjMapet
    Level 43  
    W innych warunkach, w innych pomieszczeniach też są sprzężenia, czy tylko na tym basenie?
    Trochę niepokoi mnie ten Chiński wysokotonowiec i zwrotnica. Odłącz wysokotonowca i sprawdź, czy na samym midbasie też sprzęga.

Pozdrawiam.