Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai DLF 40285 SMART TV - opinie

Calypsett 16 Jun 2014 14:24 6780 10
    Calypsett
    Level 23  
    Telewizorek ma praktycznie wszystko - SMART TV, USB, 2 x HDMI, Wi-FI. Jakie są opinie o tym modelu? Warto?
    djtommy
    Level 24  
    Hyundai to samochody robi :) tyle w temacie.
    User removed account
    Level 1  
    petros85
    Level 9  
    Ciekawie wygląda i jest tańszy od Samsunga, a jednak nie ma o nim żadych opinii. No może na czeskich stronach.O co chodzi? A co do ceny, jeżeli kolega rozpoczynający post miał 50 000 to nie pytałby o Hyundaia.
    User removed account
    Level 1  
    dziki029
    Level 2  
    Jestem szczęśliwym właściciele owego tv i na początku byłem nieco sceptyczny do zakupu. Hyundai co to w ogóle jest? Ale zdecydowałem się i jestem w szoku. Tv ma wszystko co chciałem żeby miał i żeby to wszystko działało.
    Internet śmiga(przeglądarka, youtube, skype)
    DLNA śmiga
    Obraz perfekcyjny
    Dźwięk perfekcyjny
    USB Media odtwarza wszystkie formaty filmów i txt:)
    Kanały przełącza szybko i bez mulenia
    Nagrywanie programów działa bez zarzutów.
    Po prostu jestem w szoku.
    Jedyny minus to kilku sekundowe uruchamianie się tv i przydało by się podświetlenie pilota:)
    Mam też Samsunga za którego 3 lata temu dałem 3000zł i po prostu nie dorasta mu do pięt.
    Polecam:)
    User removed account
    Level 1  
    jacekRCA
    Level 25  
    Nie wiedziałem, że Hyundai wziął się za telewizory. Ciężko się nie zgodzić z przedmówcą, miałem kiedyś w akademiku mały tv marki Deawoo i też uszedł i w sumie mi pasował, wiadomo jak to studentowi dopóki nie kupiłem sobie LG.
    petros85
    Level 9  
    Zakupiłem Samsung UE39F5000 i również zgadzam się z przedmówcami. Za dobry telewizor trzeba odpowiednio zapłacić. Na Samsungu widać braki w odświeżaniu(spotkałem się z pojęciem firanek):). Nawet na HD, sygnał P.C. Jak telewizor ma 100 Hz plus dopisek to jest na bank podkręcane 50Hz. 100 Hz od 2-2,5 tys się zaczynają. Tu akurat zakup dla starszej osoby i przesiadka z 21 cali kineskop.Jeżeli kupowałbym jeszcze raz to wybrałbym plazmę.Nie wiele więcej energii pożera, ale jaki obraz.
    troooo341
    Level 7  
    Kupiłem Hyundaia 39' i jestem mega zadowolony; obraz jest bardzo dobry internet i wszystkie funkcje śmigają bez zarzutu. Może tylko dźwięk nie jest na najwyższym poziomie, choć jak się nie ma porównania to jest git, ja go podłączyłem pod głośniki i jest bajecznie:)
    User removed account
    Level 1