Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S3 - Nie przyjmuje pinu blokady ekranu/przywracanie ustawień

czaaarny89 16 Cze 2014 14:41 3603 4
  • #1 16 Cze 2014 14:41
    czaaarny89
    Poziom 2  

Witam. Mam taki mały problem. Mój telefon wmawia mi, że pin blokady ekranu jaki wprowadzam jest błędny... normalnie zgłupiałem ponieważ od pół roku mam taki sam pin, który jest prosty i na 100% wprowadzam go dobrze.
    Siedziałem na zajęciach, odblokowałem tel, zablokowałem go, po chwili znowu chciałem odblokować i oczywiście wystąpił problem ponieważ nie mogłem wprowadzić pinu...

Czytałem, że tylko przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże, więc korzystając z instrukcji, w kórej powiedziano, że trzeba użyć kombinacji 3 przycisków (podgłośnienie, home i wyłączenie) wyskoczyła mi opcja o resecie (nie wiem czy dobrze to nazwałem) i teraz jest obrazek androida z napisem "download do not turn off target" napis ten jest już jakieś 45 min i nic się nie dzieje. Z lewej strony w rogu na czerwono "odin mode" i opis produktu.

Jakieś pomysły,wskazówki co mam zrobić? Jestem kompletnym idiotą jeżeli chodzi o telefony itp sprawy ;)
    Z góry dziękuję

0 4
  • #2 16 Cze 2014 14:47
    sm233
    Poziom 37  

Użyłeś zamiast klawisza podgłaszania klawisz przyciszania. Wyjmij baterię i wciśnij podgłaszanie, home i włącznik, dopiero wtedy wejdzie w tryb recovery.

1
  • #3 16 Cze 2014 14:53
    czaaarny89
    Poziom 2  

Ok. Włączyło mi się "android system recovery"
    Teraz wybrać opcje "reboot system now"?

0
  • #5 16 Cze 2014 16:17
    tele_sim
    Poziom 33  

Tylko pamiętaj że wszystkie twoje dane zostaną usuniete.

0