Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother dcp-165c - czarny pasek podczas kserowania; brak sygnału w skanowaniu

16 Cze 2014 15:11 1488 1
  • Poziom 1  
    Witajcie,
    mam dwa problemy ze swoją drukarką. Podczas kserowania z prawej strony pojawiają się dwa szare paski. Podczas ksera ważnych dokumentów sprawia to już kłopot. Wyczytałem tutaj na forum,iż możliwa wina jakieś taśmy - i tutaj pytanie czy jestem w stanie wymienić to domowymi sposobami czy lepiej udać się do kompetentnej osoby bądź serwisu?
    Druga sprawa dotyczy skanowania. Kiedy wszystko jest podłączane i klikam przycisk skanowania na drukarce wyświetla się "połączony z pc", jednak nie ma żadnej reakcji ze strony komputera. Ze sterownikami jest wszystko w porządku. Co jestem w stanie zrobić,aby oprócz połączenia była reakcja :D
    Posiadam zamienniki tuszów, przez 5 lat korzystania nie było z tym problemu. Szkło od skanera było czyszczone od strony..nazwijmy to zewnętrznej.
  • Poziom 23  
    Brak reakcji na skan może być spowodowany przez ustawienia firewalla, sterowników, jakiś utajony problem ze sterownikami lub nawet źle ustawione aplikacje w konfiguracji skanera (gdzieś tam ustawia się jaką aplikację ma uruchomić po zeskanowaniu kartki w wybranym trybie).