Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomóżcie szukam Radiootwarzacza Alpine

Turbozajec 16 Jun 2014 15:18 1140 3
    Turbozajec
    Level 2  
    Szukam Radia myślałem o Alpinie 9855r ale nie ma USB. Zaproponujecie mi coś ciekawego i podobnego do Alpine 9855r żeby miało USB. a może można jakoś dołożyć do 9855r Usb??
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Przez USB w Alpine pójdzie tylko mp3 , czyli już na starcie masz kiepską jakość . Potrzebujesz aktywną zwrotnicę , czy starczą HPF i LPF do np. 200Hz?
    Turbozajec
    Level 2  
    Szczerze to nie wiem. Narazie ma to grać w yarisie 2005 z syczkami jeszcze nie wybralem glosnikami z przodu hertz lub jbl z tyłu skrzynia Jbl gto 1204Bp wzmacniacza jeszcze nia mam. I szukam radia alpina ma świetne opinię. Jesli macie inne propozycje to jestem otwarty byle radio miało Mp3 usb multikolor sterowanie kąta nachlenia panelu tak jak w 9955 Rca a i sterowanie subem. Szukam dobrego radia ktore mi po służy potem chce je wstawić do corolli e12 2005
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Tylko te starsze Alpiny miały regulację kąta panelu i raczej z USB nie znajdziesz żadnego innego radia które ma taką funkcję . Jeśli koniecznie musisz mieć taką opcję , to pozostaje np. 9855 + adapter kca420i do którego podepniesz Ipoda z muzą ...poczytaj na ten temat.