Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

modul zaplonu w fiacie uno

20 Kwi 2005 11:35 1665 4
  • Poziom 11  
    Witam.
    Naprawiał ktoś może od tego samochodu moduły? posiadam uniaka 1,0 w gazniku i mam 2 moduly uwalone. jeden wylacza zupelnie cewke po nagrzaniu sie silnika (jak ostygnie znow dziala) a drugi daje jakies obce impulsy (obrotomierz co chwile wariuje) i gasnie na wolnych obrotach, a czasem przerywa na wysokich.
    do wiadomosci, modul obsluguje uklad L484D, wspolpracuje z indukcyjnym czujnikiem i steruje tranzystorem duzej mocy bez obudowy. wszystko wykonane jest w technologi hybrydowej (grubowarstwowe rezytory, dyskretny tranzytor, uklad SMD)

co moze byc przyczyna takich dziwnych dzialan? czy przeszkadzaloby gdybym ten modul przeniosl w inne miejsce, bo wydaje mi sie ze sie poprostu przegrzewaja.
    za wszelkie info z gory dzieki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    ale czy to sie oplaca? od poloneza tez drogo kosztuje (jak nie wiecej niz do fiata) i tez nawalaja (chyba ze sie myle).
    pomijajac to mozesz mi napisac jaki modul (typ/model) od tego poloneza i jak go podlaczyc do fiata?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    czy to ma byc modul taki jak na zamieszczonym linku? i podlaczony zgodnie z oznaczeniami u mnie w uniaku?

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic256935.html

z gory dzieki za info!

Dodano po 51 [minuty]:

czy moglbys mi podac typ tego modulu lub do jakiego poloneza jest uzywany, zebym wiedzial o co pytac w sklepie?