Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Core Plus - odzyskiwanie kopii zapasowej

MisiekCKM 16 Cze 2014 22:01 4476 1
  • #1 16 Cze 2014 22:01
    MisiekCKM
    Poziom 1  

Witam serdecznie. Mam dość spory problem z odzyskaniem zapisanej kopii zapasowej w telefonie Samsung Galaxy Core plus i obawiam się, że niestety nie uda się już nic zrobić i wszystko trzeba będzie ogarniać od nowa, ale po kolei.

Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne, ale nie chciałem jednocześnie tracić wszystkiego co miałem na telefonie. Wszedłem więc w ustawienia, następnie w Backup i zerowanie i zaznaczyłem "ptaszkiem" obydwie opcje czyli, Utworzenie kopii zapasowej danych, oraz automatyczne przywracanie. Jako konto kopii zapasowej wpisałem konto z gmaila. Następnie wykonałem przywracanie ustawień fabrycznych. Niestety po ponownym uruchomieni telefonu, wszystko jest wyczyszczone i nie przywróciło mi automatycznie nic z poprzednich zapisów na telefonie. Nie mogę nic znaleźć na gmailu i nie wiem, czy czegoś przed wyczyszczeniem telefonu nie przegapiłem i dlatego nigdzie tej mojej kopii jednak nie ma, mimo zaznaczenia odpowiednich ustawień w telefonie. Bardzo zależy mi, aby to wszystko jednak przywrócić, czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Z góry bardzo dziękuje i proszę o pomoc!

-1 1
  • #2 17 Cze 2014 09:19
    rtvkce
    Poziom 29  

Z tego co pamiętam pisze tam że kopia zapasowa odnosi się do ustawień telefonu a nie zawartości.
    Na przyszłość polecam program typu Titanium backup czy coś w ten deseń. Ewentualnie jeśli masz custom recovery możesz zrobić obraz całej zawartości łącznie z systemem.

0