Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

K550i kod blokady telefonu

17 Cze 2014 13:14 1413 9
  • Poziom 9  
    Witajcie, odkopałem mój stary telefon k550i ale nie pamiętam kodu blokady telefonu, czy da się go jakoś usunąć? Próbowałem SeTool wgrać na nowo softa ale się nie dało ponieważ jest tu cid53, więc wgrałem softa FARem i to nic nie pomogło, soft się wgrał ale kod blokady nadal jest, próbowałem także XS++ zresetować ten kod, ale się nie dało ze wzglęgu na cid 53. Męczę się nad tym od kilku godzin i nic. Czy jest jakaś możliwość zresetowania tego kodu? lub po prostu usunięcia?
  • Poziom 9  
    To wiem, ale powiedzieli mi że to koszt około 40zł. Więc odpada. Czy da się jakoś to zrobić domowymi sposobami? Czytałem, że trzeba wgrać "DB2020reset user lock" tylko nie potrafię tego pliku znaleźć.
  • Moderator - GSM
    Z cid 53 ratuje cię tylko serwis.
  • Poziom 9  
    tino2003: A wiesz gdzie to trzeba wgrać?
  • Poziom 9  
    Znalazłem teraz program Omnius SE, który resetuje tą blokadę telefonu i działa pod cid 53. Ale z tego co widzę to ten program jest płatny. Są jeszcze jakieś opcje?
  • Moderator - GSM
    Są tylko płatne opcje.
  • Poziom 9  
    Czyli zostały mi 2opcje. Wymiana płyty głównej lub metoda prób i błędów (10000 kombinacji, bo kod był 4 cyfrowy)

Dostałem od znajomego płytę główną, wgrałem softa i telefon działa, tylko mam problem bo ciągle mi pokazuje tak jakbym miał podłączone do niego słuchawki. Czy to może być zepsute wejście?