Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZmywarkA Whirpool ADC 6999 FD

18 Cze 2014 01:13 1188 3
  • Poziom 10  
    Wielka prośba o pomoc w naprawie. Zmywarka pracuje prawidłowo na wszystkich programach tylko że na zimno, nie wyświetla żadnych błędów. W zmywarce zamontowana jest grzałka przepływowa wraz pompą. Na grzałce zamontowane są dwa zabezpieczenia temperatury, dokładnie nie wiem jak to nazwać i jeden z nich ma przerwę czyli grzałka do wymiany. Wymieniłem grzałkę i czujnik NTC wraz czujnikiem zmętnienia bo są w jednej obudowie.W elektronice wylutowałem i sprawdziłem przekazniki i tranzystory sterujące ,oraz wtyczki, luty i przewody,jedynie napięcie zamiast 12v jest 8,5v.Ale to samo napięcie zasila przekazniki od pompy i pracuje .Czy po wymianie części trzeba ją jakość resetować. Proszę o pomoc
  • Poziom 10  
    Ponawiam prośbę o pomoc. Czyżby wszyscy moderatorzy wyjechali długi weekend.
  • Poziom 12  
    Mam podobne objawy ze zmywarką electroluxa. Podobno czasem psocić potrafi tacho.
  • Poziom 10  
    Problem został rozwiązany przez zresetowanie zmywarki , naciskając odpowiednie przyciski z wybieraka programów na zmywarce .Troszkę czasu minęło i nie pamiętam które to były przyciski ,a sposób zdradził serwis po kilkunastu telefonach z prośbami o pomoc .Zamykam temat.