Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet PC - Tablet zawiesza się na ekranie startowym.

24Ozil 18 Cze 2014 10:40 3030 2
  • #1 18 Cze 2014 10:40
    24Ozil
    Poziom 14  

Witam

Wiem, że była już mowa na forum na ten temat, ale mowa w nim była o konkretnych tabletach, ja niestety o swoim nie wiem nic, nie mam żadnych papierów, a nic na nim nie pisze.

Tablet jest chiński, przy starcie pokazuje się obraz z napisem TABLET PC.
    Nie reaguje na USB, kombinacje typu power + vol+, power + menu + home nic nie dają, tablet ma przycisk reset, ale po wciśnięciu tablet się resetuje i zachowuje się tak samo.

Stało się tak z dnia na dzień, wyłączyłem go na drugi dzień nie chciał się włączyć, (tyle, że na początku dochodziło do ładowania loga android i na tym zacinało, teraz wcześniej się zawiesza)

0 2
  • #2 18 Cze 2014 11:11
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Bez modelu tabletu, modelu płyty głównej albo chociaż EAN-a nikt nie jest w stanie koledze pomóc.
    Nie ma na tym tablecie żadnej naklejki znamionowej? Może jakiś mały nadruk z kodem kreskowym?

-1
  • #3 18 Cze 2014 11:32
    24Ozil
    Poziom 14  

arnoldziq napisał:
    Bez modelu tabletu, modelu płyty głównej albo chociaż EAN-a nikt nie jest w stanie koledze pomóc.
    Nie ma na tym tablecie żadnej naklejki znamionowej? Może jakiś mały nadruk z kodem kreskowym?

Właśnie nic nie ma, mogę zrobić szczegółowe zdjęcia, jeżeli by to coś miało pomóc,
    a może ktoś się orientuje ile za taką naprawę chciał by serwis?

0