Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da radę podłączyć internet (wifi) kablem z laptopa do dekodera HD mini 2000

19 Cze 2014 09:41 3540 1
  • Poziom 1  
    Czy jest możliwość podłączenia laptopa kablem ethernet do dekodera HD mini 2000 żeby w tym dekoderze działał internet? laptop byłby takim jakby modemem.
    Chodzi o to że w jednym pokoju mam router wifi (tp-link) a dekoder cyfrowego polsatu mam w innym pokoju bo tam mam duży telewizor. Nie dam rady pociągnąć kabla ethernet z drugiego pokoju, więc pomyślałem, że wezmę laptopa, pójde do tego pokoju gdzie jest dekoder polsatu i podłącze go kablem ethernet z laptopa do dekodera. Laptop w tym pokoju bezproblemowo łapie wifi i czy jest możliwość że ten laptop byłby jakby modemem, pośrednikiem internetu do dekodera? Jest ipla, HBO GO, więc chciałoby sie z tego trochę skorzystać ;)
    kilka razy brałem sam dekoder do drugiego pokoju gdzie mam internet i podłączałem do telewizora i wszystko działało, tyle że wtedy oczywiscie miałem wypięty kabel antenowy, no bo antena jest w drugim pokoju, ale tak po prostu przeniosłem to dla sprawdzenia czy ipla działa. Wolałbym jednak mieć to w pokoju gdzie mam normalnie dekoder, wiem że jest takie urządzonko że można ściągać sygnał wifi wprost do dekodera, ale ono jest dosć drogie, więc dlatego kombinuje z tym laptopem ;)
    Jest taka możliwość, działałoby to?
    pozdrawiam