Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hoover VHD 714 - Woda w zasobniku na płyn zmiękczający

krzysiekch 20 Cze 2014 14:22 1122 3
  • #1 20 Cze 2014 14:22
    krzysiekch
    Poziom 10  

Witam
    Kupiłem używaną pralkę Hoover VHD 714. Pralka działa bez zarzutu. Jest tylko jeden problem. Po zakończeniu prania w zasobniku na płyn do płukania (środkowa komora) zostaje woda. Po przeczytaniu kilku wątków na forum wyjąłem zasobnik lecz okazuje się że jest czysty. Jaka może być inna przyczyna że woda zostaje ?
    Pozdrawiam Forumowiczów

Teraz tak patrzę czy w tym zasobniku czegoś nie brakuje. Może tam powinna być jakaś wkładka czy coś podobnego ? Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Hoover VHD 714 - Woda w zasobniku na płyn zmiękczający

0 3
  • #2 20 Cze 2014 16:27
    krzysiekch
    Poziom 10  

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli mam się nie przejmować tym że zostaje ta woda ? Tak musi być ? Faktycznie poziom jest do wysokości rurki. Pytam na forum o to ponieważ pierwszy raz spotykam się z tym że zostaje woda a pralek miałem sporo i mnie to zdziwiło.

0
  • Pomocny post
    #3 20 Cze 2014 17:51
    skryn
    Admin grupy AGD

krzysiekch napisał:
    Witam
    Kupiłem używaną pralkę Hoover VHD 714. Pralka działa bez zarzutu. Jest tylko jeden problem. Po zakończeniu prania w zasobniku na płyn do płukania (środkowa komora) zostaje woda. Po przeczytaniu kilku wątków na forum wyjąłem zasobnik lecz okazuje się że jest czysty. Jaka może być inna przyczyna że woda zostaje ?
    Pozdrawiam Forumowiczów

Teraz tak patrzę czy w tym zasobniku czegoś nie brakuje. Może tam powinna być jakaś wkładka czy coś podobnego ? Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Hoover VHD 714 - Woda w zasobniku na płyn zmiękczający

Takiego dinksa Ci brakuje:

Na zdjęciu nr 780:

0
  • #4 20 Cze 2014 19:30
    krzysiekch
    Poziom 10  

Tak właśnie myślałem. Da się to gdzieś kupić ?

0