Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Sinclair ASH-12AIN PT - Działa ale brak wskazań na panelu wewnętznym

20 Cze 2014 19:07 2871 11
  • Poziom 11  
    Witam.
    Jak w temacie, wszystko wskazuje, że klimatyzator jako taki działa prawidłowo, zarówno chłodzenie jak i grzanie. Reaguje na pilota. Problem w tym, że nic nie wyświetla: ani diody ani LCD, ani nawet podświetlanie. Dziwne jest jednak to, że przy restarcie zachowuje się normalnie czyli przez moment wszystko świeci prawidłowo a na wyświetlaczu widać 88, jednak gdy system już ruszy wszystko gaśnie.
    Czy ktoś może coś doradzić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    A może po prostu wcisnąłeś przycisk "light" na pilocie on wszystko wyłącza
  • Poziom 20  
    Też mam ten problem i nie mam pomysłu na rozwiązanie.
  • Poziom 11  
    Po pierwsze w tym modelu na pilocie nie ma przycisku "light" po drugie czy po restarcie zasilania (włączając w to baterie w pilocie) wszystko nie powinno wrócić do ustawień standardowych?
  • Poziom 11  
    Dokładnie tak, przy restarcie chwilę wyświetla ok, z resztą tak opisalem problem w pierwszym poście.
    Czyli skoro płytka elektroniki do wymiany, pytanie gdzie takową zamówić bo do tej pory nic od nich nie zamawiałem.
  • Poziom 13  
    Zadzwoń do "brasner" google podpowie ;)
  • Pomocny post
    Poziom 1  
    witam
    żeby włączyć wyświetlacz należy nacisnąć 2 razy SWING
  • Poziom 20  
    rocki24 napisał:
    witam
    żeby włączyć wyświetlacz należy nacisnąć 2 razy SWING

Potwierdzam i dziękuję za podpowiedź.
  • Poziom 11  
    Dawno mnie tu nie było ale potwierdzam, problem rozwiązany.
    Pozdrowienia dla autoryzowanego serwisu, który w takim przypadku zaleca wymianę elektroniki.
  • Poziom 11  
    Dawno mnie tu nie było ale potwierdzam, problem rozwiązany.
    Pozdrowienia dla autoryzowanego serwisu, który w takim przypadku zaleca wymianę elektroniki.

Dodano po 1 [minuty]:

"żeby włączyć wyświetlacz należy nacisnąć 2 razy SWING"