Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

20 razy nieprawidłowo narysowany wzór odblokowania

20 Cze 2014 22:53 3501 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam telefon LG P895 - LG Vu. 20 razy nieprawidłowo narysowałem wzór odblokowania. Wyskoczyło mi : Zbyt wiele prób narysowania wzoru! Muszę się teraz zalogować do konta google - gmail. Problem jest taki, że przed sytuacją wyłączyłem WiFi w telefonie i się nie mogę zalogować. Czy ktoś wie co z tym zrobić
    PS. tylko nie Hard Reset. :cry: :?: :?: [/b]
  • Poziom 8  
    Nie ma alternatywnej metody, wsadź kartę sim z działającym internetem i spróbuj się zalogować. hard reset albo net i poprawne hasło. jak masz custom recovery to możesz usunąć pakiet aplikacji google tworząc odpowiednia paczkę i teoretycznie pin zniknie ale wymaga to multum czasu, najłatwiej HR, być może kopia telefonu tworzyła się w google bo być może przy rejestrowaniu telefonu i łączeniu z google nie odznaczałeś tworzenia kopii zapasowej lecz tego tematu jak to przywrócić nie znam.
  • Poziom 2  
    Rozumiem, ale czy Hard reset usunie całą pamięć wewnętrzną czy może aplikacje zostaną?
  • Poziom 10  
    Aplikacje i ich dane zostaną niestety usunięte.
  • Poziom 2  
    OK. Temat uważam za zamknięty. Dziekuje wam za pomoc. Czy jest tu jakaś ocena typu "like" albo "naj".