Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Beko WMB 61032 PLPTM

ADIMAX 21 Cze 2014 20:09 4032 3
  • #1 21 Cze 2014 20:09
    ADIMAX
    Poziom 2  

Witam
    Mam zamiar kupić pralkę Beko-wiecie może czy ta pralka WMB 61032 PL PTM ,ma rozbieralny zbiornik czy łożysko trzeba z bębnem wymieniać?
    Może znacie jakieś słabe punkty tej pralki

1 3
  • #2 26 Cze 2014 11:17
    ZUB74
    Poziom 2  

Temat jak najbardziej na czasie, bo wczoraj mi przywieźli ze sklepu pralkę Beko WMB 61042 PLPTM i zrobiłem już 4 prania. Co się mi rzuciło w oczy po pierwsze gabaryty. Pralka jest stosunkowo niska i płytka. Druga sprawa naprawdę pobiera mało wody, przez szybkę widać, że ubranie jest ledwo namoczone. Dodam, że poprzednia pralka to tak brała do bębna ok. pół wanny wody i w tym się chlapała. Czy głośno pracuje, czy cicho - to już sprawa subiektywna. Na pewno nie można mieć wygórowanych oczekiwań co do cichej pracy, gdy pralka wiruje na pełnych obrotach. Słychać wysoki ton pracy silnika elektrycznego podobny do gwizdu.
    I ten wysokoobrotowy silnik wydaje się być słabym elementem, który może się najszybciej zepsuć. Na razie się tym nie przejmuję, bo mam 5 lat gwarancji producenta. A że robiona w Turcji i co z tego ? Renault Thalia, Toyota Corolla i Fiat Linea też są robione w Turcji ludzie to kupują, jeżdżą i sobie chwalą - ot urok globalizacji i wspólnych rynków.

Za 5 lat wrócę do tego wpisu i napiszę co nawaliło (może silnik, może elektronika, albo jeszcze co innego), a naradzie muszę nią rozładować górę brudnych ubrań, która mi się zgromadziła przez dwa tygodnie.

2
  • #3 26 Cze 2014 16:17
    ADIMAX
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedż,nie czekałem na jakieś opinie i się też na tą Beko skusiłem,tez wziąłem opcje z 5 letnią gwarancją więc spokój na pięć lat chociaż będzie,pralka ma całkiem dobre opinie więc myśle ze tragedii jakiejś nie będzie,co nie moge powiedzieć o Whirlpool-u, który dotychczas miałem,dwa razy wymieniany cały bęben(łożysko samo nie do wymienienia)-całe szczęście że jeszcze była na gwarancji(2lata),teraz padło 3 raz tylko że już po gwarancji i dzwoniąc na serwis Whirlpoola życzą sobie 600zł-więc podziękowałem

2
  • #4 27 Cze 2014 15:46
    astw
    Poziom 17  

A jaki koszt naprawy zaproponował serwis niezależny?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo