Na żarówce będziesz miał różnicę napięć zasilacza 19V i akumulatora 12V, a więc 5V i nie zaświeci pełną mocą, a dodatkowo, połączenie szeregowe włókien (świateł krótkich i długich) zwiększa rezystancję i prąd ładowania spadnie.
Uzyskanie pułapu prądu dopuszczalnego dla zsilacza 2A będzie w tym przypadku nieosiągalne, włókna żarówki słabo się zażarzą, nie obawiaj się i nie szukaj problemów bo ich nie masz.
Ładuj śmiało, jak będziesz miał mały prąd ładowania, to dłużej poczekasz, ale ruszysz.
Popełniasz poważny błąd bawiąc się w obliczenia mając (żarówkę) element o nieliniowej zależności napięcia od prądu, więc krótko, chociaż nie chcę ale muszę Ci uzasadnić.
Włókna żarówek w temperaturze (np. 1300°K) mają rezystancję ok. 6 razy większą niż na zimno (20°C), co ozncza, że zimne włókno o 6 krotnie mniejszej rezystancji, w pierwszej chwili po załączeniu pobiera 6 razy większy prąd. Jeśli szacowałeś 12V/4,1A, co daje ok. 3Ω, jak masz czym, to zmierz omomierzem oporność zimnej żarówki, jeśli nie wierzysz że wynik będzie wynosił mniej niż 0.2Ω tj.(3/15)Ω (przyjmując że żarówka halogenowa pracuje w temp 2800°K, wtedy rezystancja jest 15 razy większa niż na zimno).