Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor PHILIPS LC201V02-A3KB (model 20HF5473/10)- Brak dostępu do menu.

22 Jun 2014 14:18 2394 12
  • Level 10  
    Telewizor płaski typu LCD "PHILIPS LC201V02-A3KB(model 20HF5473/10)" nie mogę wejść w menu, ta sama reakcja z pilota i panela na ekranie wyświetla "brak dostępu".
    Czy można coś z tym zrobić i jak?
  • Level 43  
    Idź do wróżki.
    Nie pomożemy, bo taki TV dla nas nie istnieje.
  • Level 10  
    U wróżki już byłem, wysłała mnie do Was "fachowców" ale widzę że na jedno wychodzi. Zamiast zrozumienia to słyszę Panie majster ...wężykiem,....wężykiem :)

Ale jak by ktoś miał ochotę pomóc bez zbędnych uwag to byłbym wdzięczny.

• Level 43  
    Poszukaj sobie informacji na temat trybu hotelowego i trybu serwisowego - lub wgraj od nowa soft do tv.
  • Level 43  
    sosarek wrote:
    Poszukaj sobie informacji na temat trybu hotelowego i trybu serwisowego - lub wgraj od nowa soft do tv.

Do czego? Do LC201V02-A3KB?
    Weź się i zastanów trochę panie "pomagier". ;)
    Ponadto ...
    Jesteś pewien, że da się w tym nieznanym TV zaktualizować soft bez dostępu do menu?

• Level 43  
    Nie jest to jedynie model matrycy, taki model tv także istnieje. Napisałem o wgraniu (tudzież zaprogramowaniu) od nowa epromu.

http://www.france-troc.com/Troc_echange_telev...ps_lc201v02_a3kb_20_tbe__-annonce-272594.html
  • Level 43  
    Dobra, gadajcie sobie sobie po swojemu.
  • Level 10  
    Pewnie o ten numer chodziło "model 20HF5473/10" tylko ten sie odnosi do modelu.

A czy ten tryb HOTELOWY da się wyłączyć zwykłym pilotem?

• Level 43  
  • Level 10  
    Dziękuje wszystkim którzy zainteresowali się tematem za pomoc.
    Jednak wszystkie porady mało konkretne jak dla mnie, osoby nie mającej doświadczenia w tego typu problemach.
    Nikt nie przedstawił konkretnej procedury (a język angielski nie jest aż tak powszechnym językiem w Polsce żeby każdy mógł czytać ze zrozumieniem procedury techniczne).
    Problem został rozwiązany w ten sposób że telewizor wylądował w kolejce do utylizacji.
  • Level 43  
    Taką oto "biedę" mamy w Polsce.
    Na zapłacenie serwisowi za naprawienie kasy nie ma. Na kupienie nowego sprzętu już jest!
    Po co wydać 200zł, skoro można 2000. ;)
    Wszystko, byle tylko nie dać zarobić innym. Oczywiście producent, hurtownik i detalista do tej grupy "innych" się nie zalicza. ;)
  • Level 10  
    Osobiście nie posiadam telewizora i nie korzystam w domu z telewizji od 15-tu lat i raczej nie widzę potrzeby posiadana takowego medium. Jest dużo wiecej ciekawszych zajęć
    chociażby elektronika, która interesuje mnie w całej swojej okazałości .

Jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli rzeczowo na moje zapytane.
    Wszystkie inne uwagi uważam za zbędne i nie będę się do nich dalej odnosił.
  • User removed account