Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf IV Gasnąca rawa lampa

22 Cze 2014 23:27 831 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Jakiś tydzień temu w moim Golfie IV przy włączeniu wstecznego i maksymalnym skręcie w lewo przygasł mi prawy reflektor a zaczynała delikatnie świecić strzałka od prawego kierunku. Sytuacja się powtarzała na maksymalnym skręcie. Dziś niestety podczas jazdy na wprost zaczynała mi się delikatnie świecić ta sama strzałka od prawego kierunku, czy przygasał reflektor niestety nie byłem w stanie stwierdzić ( jechałem sam i to w dzień). Wydaje mi się że problem może tkwić w manetce z lewej strony ale nie jestem pewien. Czy ktoś miał może podobny przypadek?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Mistrzu, lampa masę gubi. Trzeba naprawić.
  • Poziom 9  
    Ale zastanawiające dla mnie jest to że zaczyna się delikatnie świecić na panelu strzałka od prawego kierunku.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A dla mnie nie jest to zastanawiające tylko normalne przy tej usterce. Po prostu, przez żarówkę kierunkowskazu prawej przedniej strony zaczyna płynąć prąd. Napraw masę i wszystko będzie ok.
  • Poziom 9  
    No to gdzie, w których miejscach szukać przyczyny tego złego masowania?
    Może być na tej wtyczce?
  • Poziom 18  
    Może. Obejrzyj dokładnie wtyczkę od tego reflektora. Masa to brązowy przewód.Podaj na niego masę z nadwozia i się wyjaśni.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie
    Problemem chyba była wtyczka bo niezbyt mocno siedziała w gnieździe. Docisnąłem i póki co jest ok. Dziękuję za porady, były właściwe.