Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukowanie w VBA excel

Jas_1 24 Cze 2014 13:17 2247 2
  • #1 24 Cze 2014 13:17
    Jas_1
    Poziom 9  

Witam.Czy znajdzie się jakaś życzliwa DUSZA? Jestem początkującym w VBA. Można powiedzieć, że dopiero zaczynam i dlatego proszę o pomoc. Jakiś czas temu znalazłem w internecie plik, który przesyłam w załączeniu. Oczywiście plik ma małą ilość danych. Znalazłem też w internecie makro do wybierania drukarek i wstawiłem je pod ComboBoxa. Teraz można wybierać drukarki w sieci. Nie mogę sobie poradzić z drukowaniem. Problem polega na mojej niewiedzy i to makro co wstawiłem drukuje mi cały arkusz"Glowna". Mi chodzi o to, żeby można wydrukować to co jest przefiltrowane z listy. Na przykład w ramce WYSZUKAJ w polu "Nr zmiany" wstawiam 1. I teraz nie wiem co zrobić, żeby po przefiltrowaniu listy można było to wydrukować co jest na liście. Myślę, że każdy kto jest dobry w VBA był kiedyś początkujący i inni mu pomogli, więc liczę na pomoc. Za każdą pomoc serdeczne dzięki.

0 2
  • #3 25 Cze 2014 09:08
    Jas_1
    Poziom 9  

Tak jak zaznaczyłem, jestem początkującym i to bardzo. Nie bardzo wiem jak można przepisać listboxa do dodatkowego arkusza i nie wiem jak się do tego zabrać.

Dodano po 11 [minuty]:

Panie adamas_nt - bardzo, baaardzo dziękuję za życzliwość.

0