Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

psp 2003 soft 6.60 PRO-C2 - Zniknęło kilka opcji w menu

Luckey13 24 Jun 2014 15:09 1080 3
    Luckey13
    Level 15  
    Tak jak w temacie, przykładowo, gdy wejdę w ustawienie systemu, opcje od "nickname" do "Ladowanie przez usb" są w porządku, potem brakuje 2 opcji, są kółka z kluczykami, jak przy każdej opcji, ale zamiast samej opcji jest puste pole. Potem znów jest w porządku, opcje "formatowanie karty pamięci" i "aktywuj odtwarzanie plików wma" są w porządku, a potem znowu brak 3 ostatnich opcji.
    Kiedy wejdę w drugą z 2 wymienionych na początku opcji, a jest to stan baterii (o czym pamiętam, bo napisu nie ma) to wyświetla mi "100%" a pod spodem, tuż pod jedynką apostrof (')

Generalnie, brakuje podpisów wielu opcji, same opcję działają, można wejść, zmieniać etc, ale po omacku.

Wszedłem w vsh i zresetowałem wszystko, przestawiło język na eng, ale wszystko jest w porządku, opcje wróciły do normy, w sumie to mi to nie przeszkadza ani trochę, ale jestem ciekaw, czy uszkodziły się jakieś pliki językowe?
    Dodam, że po wyjęciu karty też było wszystko w porządku, a język przestawiało na angielski, po ponownym umieszczeniu karty język polski się ustawiał, ale opcje znikały, a więc plugin musiał się uwalić, wiem co i gdzie mam wgrać, zastanawia mnie przyczyna usterki.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    McMarycha
    Level 31  
    Sformatuj kartę i wgraj plugin jeszcze raz
    Luckey13
    Level 15  
    Plugin już wgrałem, bez formatowania i wszystko jest w porządku, zastanawia mnie przyczyna - kilka dni temu konsola się zawiesiła, przeszedłem akurat grę, i bateria mi padła w trakcie napisów końcowych, jak włączyłem ponownie konsolkę, konsolka była zwieszona na tychże napisach i wyjąłem baterię, czy to może być przez to? Dodam, że to kilka dni temu było, a dopiero dzisiaj poznikały mi napisy.

I dziękuję za szybką odpowiedź.
    McMarycha
    Level 31  
    Ciężko powiedzieć, ludziom same konsole sie brickuja, więc wiesz.