Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mondeo-alarm+centralny+oświetlenie wnętrza

Mario09 20 Kwi 2005 23:47 1628 2
  • #1 20 Kwi 2005 23:47
    Mario09
    Poziom 11  

Witam serdecznie
    Mam problem. Zamontowalem w swoim aucie (Mondeo '98 2,0 16V) alarm Legendfrod f-14 i nie wiem jak podlaczyc go do oświetlenia wnetrza.Podlaczenie do puszki z bezpiecznikami chyba nie jest najlepszym rozwiazaniem bo do poki osiwetlenie w kabinie nie zgasnie alarm po uzbrojeniu odlacza czujniki krancowe (czujniki np. przednich drzwi sa w srodkowym slupku i jest problem z dostaniem sie do nich).Nie wiem jak w takim ukladzie wpiac sie do sterownika centralnego aby w jakis sensowny sposob to rozwiazac(w nim jest jakos rozwiazane sterowanie oswietleniem). Kolejna rzecz to ryglowanie. Zdaje sie ze ten alarm nie ma drugiego impulsu. Co dziwne Fordy ponoc maja sterowanie centralnym poprzez plus a ja wysterowalem bez problemu minusem wlasnie przy tym sterowniku.
    B.prosze o pomoc.

0 2
  • #2 22 Kwi 2005 00:10
    łysy37
    Poziom 14  

Robiłem Mondeo i najlepiej jest podłączyć się do niby komputerka pokazującego które drzwi są otwarte oczywiście przes diody a z podwujnym ryglowaniem są problemy,było jusz o tym pisane na forum

0
  • #3 22 Kwi 2005 06:53
    Mario09
    Poziom 11  

Ta wersja Mondeo nie ma komputerka. Poza tym dowiedzialem sie, ze trzeba jednak dostac sie do krancowek,ktore w moim przypadku sa umiejscowione w tak dziwnym miejscu,ze nie wiem jak to zrobic. Dowiedzialem sie rowniez,ze ten alarm nie ma ryglowania i sprawa ta rozwiazala sie sama(poprostu zly dobor alarmu :(

0
  Szukaj w 5mln produktów