Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technik elektronik egzamin zawodowy praktyczny pytanie

24 Cze 2014 19:05 1176 3
  • Poziom 12  
    Czy np. w punkcie 2. Założenia do opracowania projektu wynikające z treści zadania, danych
    technicznych układu, wyposażenia stanowiska pomiarowego można dać tylko odnośniki do odpowiednich tabelek ?

np. wyposażenie stanowiska opisać:
    2.1 Dotyczące wyposażenia stanowiska patrz. zał 3 ?

Bo gdybym musiał napisać to wszystko od nowa (de facto przepisać z jednej kartki na drugą) to obawiam się, że może czasu nie starczyć.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 9  
    masz 4 godziny na to, więc wydaje mi się, że przepisanie byłoby nawet wskazane, wyobrażasz sobie żeby projekt wyglądał tak:
    1.Założenia
    1.1. Parametry techniczne urządzenia badanego patrz. załącznik 1,
    1.2 Wyposażenie stanowiska pomiarowego patrz. załącznik 2
    ...
    1.4 Parametry, które należy obliczyć patrz. załącznik 3
    Trochę to bez sensu nie uważasz?
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 12  
    Bez sensu uważam przepisywanie tyle danych z jednej kartki na drugą. Przecież jak napiszemy o jakie dane chcemy wykorzystać to przecież egzaminator powinien wiedzieć, że wiemy co robimy. No nie wiem sam ;/

A jak to jest z obliczeniami ? Wystarczy napisać wzór i ze dwa przykłady np. R1 = 10V/5A = 2 Ohm i R2 = ..... czy trzeba wszystkie ?
  • Poziom 9  
    może i jest to bez sensu nieco, ale ale ja osobiście wole przepisać i mieć pewność, poza tym zdarza się, że w załącznikach nie ma wszystkiego, niektóre parametry są w treści zadania(np, obciążenie-spotkałem się z tym na laborkach) lub nie ma wzoru, który jest ci potrzebny(np, wzór na błąd względny i bezwzględny)

wystarcza przykłady obliczeń i oczywiście te, o których jest mowa w treści zadania