Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E220 brak mocy, brak obrotów , normalnie cuda

21 Kwi 2005 14:11 4110 2
  • Poziom 13  
    E220 rocznik 96 co dopiero przekroczył granice od strony krzyżackiej ale zrobił to tylko na 3 biegu ale pokolei. Otóż sprawa wyglada w ten sposób że wóz w momencie zapalania dostaje jadu i obroty podskakuja na 2,5tyś po czym montalnie spadają do 800-500 i tak sobie skaczą (na biegu jałowym) Kiedy próbuje przygazować to nie dość że trwa to pół minutu i skokami to rozkręci się max o 2 tyś obr i tyle ani deko więcej.Jazda jest możliwa tylko na 3 biegu bo tylko na tym jest się wstanie uciągnąć i nie gaśnie ale też z wieeeeeeelkim trudem i skokami rozpędzi sie do 70km/h przy 3,5 tyś obr i dość dalej nie da rady,cały czas świeci defekt EPC Co ciekawe raz na -nascie odpaleń wóz odpala ładnie kontrolka nie świeci auto śmiga aż miło po czym za chwile (podobno nie ma jakiś określonych warunków, ani czasowych ani wynikających ze stylu jazdy itp) spoworotem dzieje się to samo. Ki czort?
    Aha Abdulah (sprzedawca) podobno coś mówił że podpinał do kompa i że coś z pompą wtryskową ale nie wiem czy faktycznie podpinał czy podpowiedział mu to Allah w każdym razie nie wygląda to na usterke mechaniczą. Ktoś się spotkał z czymś takim

Dodano po 5 [godziny] 44 [minuty]:

No dobra zapomniałem dodać że to pompa Lucas , wiem już że KTS520 pokazuje defekt P1227 "Czujnik położenia w pompie wtryskowej" jedyne co w pomocy znalazłem i co mogło by pasować to :
    czujnik położenia pierścienia wału rozrządu
    czujnik położenia wałka rozdzielacza
    rezystor kompensacyjny 1
    rezystor kompensacyjny 2
    No i które to może być jak myślicie ? dobiore się do tych czyjników bez demontarzu pompy? próbował ktoś?
  • Poziom 23  
    kts nie pokazuje wszystkich usterek mercedesów(przekonałem się na własnej skórze gdy dopiero w serwisie znależli śmieszną usterkę)
  • Użytkownik usunął konto