Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kompresor zamka centralnego do audi pomocy

21 Kwi 2005 08:57 4059 10
  • Poziom 14  
    Witam
    kompresor do audi czy ma ktos schemat do niego albo wie jakie są wyprowadzenia pinów tam sa dwie koncówki 2 pinowa i 12 pinowa (2 rzedy po 6 pinów ) na układzie ITT azva-753 oprócz tego sa trzy przekaźniki t tranzystorów ktos wie jak to ugryxc zeby sprawdzic bo mnie to kumpel przyniosł i mowi ze zamyka ale nie otwiera zamka albo odwrotnie nie wiem jak sprawdzic to bo nie mam ani scheamtu ani wyprowadzenia pinów

jakby ktos wiedział gdzie moge znalezc schemat badz jakakolwiek informacje na ten temat to bede bardzo wdzieczny
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 24  
    no to nie potrzebnie zaraz wyciagal pompe,bo to moze byc wina sterowania(silownika),najlepiej to sprawdzic zapiete w uklad.
  • Poziom 15  
    w audi często się blokują "pierdółki" w drzwiach - wiem z doświadczenia, już kilka plastykowych zamków od boczków połamałem :)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    chm ale ja mam juz to w domu a samochodu nie wiec jakbyscie mogli poradzic cos na taki problem to bym był wdzieczny ja nie sprawdzalem samochodu tylko mam kompresor przyniesiony przez kumpla
  • Poziom 24  
    No to masz problem!Musisz miec na poczatek schemat polaczen,a w aucie jest duzo latwiej sprawdzic.Pozdro...
  • Poziom 14  
    No tak jakby ktos czytał zapytania to by było łatwiej prosiłem o schemat lub pomoc jak to sprawdzić jakbym miał auto do tego to nie było by problemu kumpel poprostu pomyslał ze to nie skomplikowanu układ i moze go mozna naprawic bo to mu zostało po samochodzie który sprzedał a teraz che na allegro sprzedać kompresor ale chce mieć najpier pewność ze jest naprawiony wiec o to mi sie rozchodzi ale i tak dzieki wogule za zainteresowanie sie postem
  • Poziom 24  
    TOMMOT napisał:
    No tak jakby ktos czytał zapytania to by było łatwiej prosiłem o schemat lub pomoc jak to sprawdzić jakbym miał auto do tego to nie było by problemu kumpel po prostu pomyslał ze to nie skomplikowanu układ i moze go mozna naprawic bo to mu zostało po samochodzie który sprzedał a teraz che na allegro sprzedać kompresor ale chce mieć najpier pewność ze jest naprawiony wiec o to mi się rozchodzi ale i tak dzieki wogule za zainteresowanie się postem

W takim razie pokaz mi w ktorym miejscu jest napisane ,ze kumpel samochodu juz nie ma,ja sugerowalem ,ze jak kumpel przyjedzie to wlozyc do auta i wtedy szukac,nie pisales,ze auto...sprzedane...i go kumpel nie ma.
  • Poziom 14  
    Fakt faktem nie napisałem ze go sprzedała ale napisałem prosbe o schemat albo jak bo sprawdzić moze to i moj blad powinieniem napisac odrazu ze nie mam auta to by bylo po sprawie ale tez fakt jest i bedzie faktem ze pisałem ze prosze o schemat a nie jak go sprawdzic w samochodzie a itak dzieki za informacje wprawdzi nic mi oe nie daly ale zawsze to lepiej niz 0 odpowiedzi na posta
  • Poziom 11  
    Witam. Przepraszam za odkopanie dinozaura, ale nie chciałem tworzyć kolejnego wątku o tym samym ;)

Otóż proszę kogoś o pomoc w zidentyfikowaniu diody w kompresorze (na zdjęciu zaznaczona strzałką). Jest ona uszkodzona - działa jak zwora, podobnie jak 1n4148 nieco niżej. Nie mogę odczytać oznaczenia na tej diodzie :(

Kompresor zamka centralnego do audi pomocy
  • Poziom 42  
    Podobną masz w prawym górnym rogu płytki , może tam odczytasz , może to zener?
  • Poziom 11  
    jeśli obie są takie same to są to bzx i tu troche nieczytelne- wydaje mi się że 6v8. ale jutro podłącze zasilanie i zmierzę. Dzięki za sugestię.