Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung led 50" po połączeniu LAN wole buforowanie filmów przez SMART TV

kamil12173 25 Cze 2014 21:33 1683 1
  • #1 25 Cze 2014 21:33
    kamil12173
    Poziom 12  

Witam mam samsunga 50cali ledowy. Posiada on funkcję smart tv więc postanowiłem to sprawdzić. Kupiłem przewód LAN 30m bo tyle mam do modemu (internet neostrada 10-12MB ping na PC +-40/50) Podpiąłem wszystko no oki ładuje się np IPLEX wybieram film i juz problem, reklamy co po 30sec mają buforują się parę razy. Nie wspomnę o filmie. Internet przecież nie jest taki wolny więc w czym problem ze na PC śmiga jak głupi a w TV taki mulasty jest? Próbowałem przez jakąś przeglądarkę w smart TV wpisać speedtest żeby sprawdzić, lecz po tym jak mi zmierzy ping to jakiś kwadrat wyskakuje i nie da się zmierzyć. Ping co udało mi się zobaczyć to kolo 200 jeżeli to prawda była. Nie mam pojęcia o co chodzi, może trzeba coś w TV ustawić? Czekam na jakieś info/pomoc.
    Jeżeli zły dział, to proszę o przeniesienie, z góry dziękuję. Kamil

0 1
  • #2 26 Cze 2014 08:08
    grubs
    Poziom 32  

Raczej ciężko coś ustawić. Działa albo nie. Więc spróbuj o różnych porach np. rano włączyć jakiś film, popróbuj też na różnych serwisach typu youtube, onet vod i zobacz czy jest to samo.
    Możliwe że w Twoim przypadku to kwestia ruchu w sieci i obciążonego serwera po prostu. Dlatego zacznij od tego co napisałem i napisz o efektach.

0
  Szukaj w 5mln produktów