Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG DSB H370G - SAMSUNG DSB H370G i Samsung Blu-ray BD-F6500 się gryzą ()

bolinio3 26 Cze 2014 14:11 1158 3
  • #1 26 Cze 2014 14:11
    bolinio3
    Poziom 17  

Sprawa jest tak posiadam dekoder satelitarny cyfrowego Polsatu SAMSUNG HD RECEIVER HD SATELLITE DSB H370G, nie dawno zakupiłem Samsung Blu-ray BD-F6500. I jak włączę dekoder a blu-ray jest zgaszony i przełączę kanał pilotem od dekodera to blu-ray się włącza albo się tacka wysuwa, i chciałem zapytać co mam z tym fantem zrobić? bo to jest dla mnie dramat! byłem taki uradowany że wkońcu wszystko juz jest jak należy a tu takie jaja;/
    I tak bede musiał go odesłac bo gniazdo usb zamiast być w dziurce to jest w połowie i nawet pendriva sie nie da przyłączyć żenada ten Szajsung:(

Dodano po 4 [godziny] 22 [minuty]:

Może ktos mi pomoć?

0 3
  • #2 26 Cze 2014 17:10
    k52
    Poziom 32  

Instrukcję masz przeczytaną, albo menu tv i blureya ? Bo to wygląda na włączoną funkcję enynet, lub jej podobną- można aktywować urządzenia i sterować jednym pilotem. Czasem włączenie np. dvd aktywuje włączenie się tv itd. Tak ma wiele firm od lat. Czasami kolejność podłączania urządzeń do tv ma znaczenie i czy są włączone, czy nie w tym czasie.
    Oczywiście nie można wykluczyć awarii dekodera, że pokrywa się pasmem z blurejem, ale bardziej to co pisałem wcześniej.

0
  • #3 26 Cze 2014 23:56
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

bolinio3 napisał:
    chciałem zapytać co mam z tym fantem zrobić?

Wymienić dekoder na inny model od CP,
    wymienić napęd na inny model innego producenta.

0
  • #4 27 Cze 2014 14:24
    bolinio3
    Poziom 17  

Wymieniłem dekoder na HD 5000 i spokój juz mam:)

ps. pisałem z konsultantami z SAMSUNG i powiem tak to kompletne imbecyle pojęcie ich i rozum graniczą z dnem, poprostu btak słów:(

0