Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orange - Funbox Orange bezprzeodowe połączenie routera z dekoderem?

tomsar75 26 Cze 2014 18:38 6684 3
  • #1 26 Cze 2014 18:38
    tomsar75
    Poziom 7  

Od razu przepraszam za dział.

Witam, ostatnio nabyłam Funbox od Orange, niestety dekodera nie można połączyć bezprzewodowo z routerem tylko po przez kabel Ethernet. Nie mam jak połączyć gdyż jest to za za daleko, router w korytarzu a tv w najdalej położonym pokoju.Dlatego pytam w jaki sposób można połączyć się z routerem bezprzewodowo. Słyszałam o LivePlugach od Orange czy może TP-link TL-WR702N czy to zadziała ? Proszę o pomoc.

Dodam ze mam jeszcze stray router edimax ar-7084ga i mozna go wtedy zastapic jako access point i podlaczyc do dekodera? Czy to nie mozliwe ?

0 3
  • Pomocny post
    #2 26 Cze 2014 23:54
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

tomsar75 napisał:
    Słyszałam o LivePlugach od Orange czy może TP-link TL-WR702N czy to zadziała ?

Jedno i drugie będzie działać.
    LivePlug kupujesz 2 sztuki, drożej, ale nie trzeba nic konfigurować.
    TP Linka kupujesz 1 sztukę, taniej, ale trzeba go ustawić w tryb Client i skonfigurować to wszystko.
    tomsar75 napisał:
    mam jeszcze stray router edimax ar-7084ga i mozna go wtedy zastapic jako access point i podlaczyc do dekodera? Czy to nie mozliwe ?

Sprzęt musi mieć opcję Client, a ten router tego NIE posiada, a więc się do tego NIE nadaje.

0
  • #3 30 Cze 2014 14:16
    tomsar75
    Poziom 7  

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jeszcze tylko dopytam do pewności:
    Czyli jeśli podłączę TP-link TL-WR702N do dekodera to po skonfigurowaniu na Client będzie to działało, tak?

0
  Szukaj w 5mln produktów