Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini 2 GT-6500 - Wymiana dotyku !!!

26 Cze 2014 18:40 2847 8
  • Poziom 6  
    Mam pytanie czy digitizer do Samsung galaxy mini 2 model GT-6500 można zastosować do modelu GT-6500 D . Czy sprawa modelu nie ma znaczenia ?
  • Poziom 21  
    Śmiało można montować to ten sam dotyk.
  • Poziom 6  
    Właśnie mam Samsunga Galaxy mini 2 GT-6500 D i wymieniłem w nim dotyk dla modelu GT-6500 . Niestety nie zadziałał , wyświetlacz pracuje a dotyk nie. Czy to może być sprawa trefnego dotyku ? A jak sprawdzić dotyk przed założeniem czy działa ?
  • Poziom 29  
    Musialbys zrobic na innym telefonie. W jaki sposob nie pasuje? Nie mozna wpiac wtyczki czy jak?
  • Poziom 6  
    Kupiłem nowy dotyk na allegro . Założyłem na stary wyświetlacz i działa. Także widocznie poprzedni dotyk był niesprawny (teraz sobie przypominam ,że miał osobną folię na wyświetlaczu od wewnątrz którą odkleiłem może to ma związek ze sprawą).
    Jednak do końca nie jestem zadowolony ponieważ :

Kupiłem zarówno wyświetlacz jak i dotyk . Wyświetlacz po założeniu okazał się być przesunięty względem ramki i w telefonie widoczne były krawędzie !!!

Wymieniłem więc sam dotyk i zainstalowałem na starym wyświetlaczu . W dotyku klawisze dotykowe (te po bokach) okazały się być położone za blisko siebie i telefon je nierówno podświetla. Ale dotyk działa. Według mnie zakupiłem chińskie części zamienne w dodatku wadliwe a reklamacja oczywiście według regulaminu aukcji po odesłaniu wadliwego towaru na koszt kupującego !!!

Stąd jeszcze jedno pytanie o jakiś pewny sklep internetowy z częściami gsm ?
  • Poziom 6  
    Wybór spory ale ceny odstraszają. Może jakiś kompromis pomiędzy jakością a ceną ?
  • Poziom 6  
    Tak tak ... niektórzy grają w lotto
    Wracając do tematu : sklep internetowy gsm z zamiennikami dobrej jakości , gdzie takiego szukać ?