Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bosch Logixx 8 WAS28740 PL - Nie można uruchomić pralki.

Grześko 27 Jun 2014 10:37 5967 2
Bosch
    Grześko
    Level 12  
    Witam.
    Mam problem z ww pralką takowy, że:
    Zaczęło się od błędu F43 (błąd silnika). Sprawdziłem i wymieniłem szczotki silnika, bo rzeczywiście prawie ich nie było.
    Wcześniej musiałem otworzyć awaryjnie drzwiczki wsadowe poprzez pociągnięcie czerwonego paska odblokowującego (obok filtra pompy) ponieważ były zablokowane i klamką nie dawały się otworzyć (czy uszkodzona blokada drzwi również skutkuje błędem F43?).
    Po złożeniu wszystkiego chciałem uruchomić pralkę, ale poza wyświetlaniem na wyświetlaczu F43 niczego innego nie robiła, łącznie z brakiem świecenia się diody led przycisku "start/pauza".
    Doczytałem, że powiniennem użyć trybu serwisowego, o którym mowa między innymi w tym poście, ale efektu brak. Przede wszystkim nie świeci się dioda "startu" i mam wrażenie, że nie mozna rozpocząć trybu serwisowego.
    Co może być tego powodem i co z tym "fantem" zrobić poza "spuszczeniem problemu" do serwisu fabrycznego?
    Pozdrawiam.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Bosch
  • Helpful post
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W tym przypadku zamiast przycisku prędkości należy wcisnąć klawisz "<"
    Grześko
    Level 12  
    Problem rozwiązany. Po użyciu ww opcji klawiszy pralkę udało się uruchomić. Dzięki za pomoc.
    Temat można zamknąć.