Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra H silnik 1,6 115kM benzyna - LPG BRC

lord_soth 27 Cze 2014 12:10 1380 2
  • #1 27 Cze 2014 12:10
    lord_soth
    Poziom 2  

Witam
    Założyłem w moim oplu w październiku instalację BRC. Pół roku działało wszystko OK. Obecnie jest kicha zupełna. Objawy są takie:
    - samochód samoczynnie przełącza się w trakcie jazdy z gazu na paliwo (gaz oczywiście jest w butli)
    - samochód niekiedy gaśnie w trakcie jazdy na LPG
    - samochód niekiedy nie chce zapalić przy automatycznym ustawieniu instalacji, odpala dopiero jak na przełączniku wyłączę całkiem gaz
    - samochód niekiedy przy dodawaniu gazu muli i nagle załapuje i już jedzie ok.
    Mam gwarancję i związany jestem z jednym gazownikiem Czekrama. Jeździł ze mną i niby komputer pokazywał mu problem z odczytywaniem obrotów prawidłowo. Zmieniał ustawienia zczytywania komputerowo chyba ze cztery razy i nic. Wymienił mi centralę sterującą i wielozawór, który w międzyczasie zaczął szwankować i do butli, gdzie zwykle 37l wchodzi wpuszczał tylko 20. Zmienił też miejsce odczytu ponownie obrotów (mówił "że teraz nie czyta z wałka").
    Po wymianie tych elementów auto 1,5 tygodnia działało, a teraz znowu przełącza się samo na benzynę i wrócił problem mulenia i odpalania.
    Na benzynie jeździ bez zarzutu cały czas.

Co jest nie tak? Przede mną podróż 1,5tys km, a auto niepewne...

• #2 27 Cze 2014 12:34
    113673
    Usunięty  
  • #3 27 Cze 2014 15:21
    lord_soth
    Poziom 2  

wg instrukcji mam BRC sequent24.11

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME