Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki gazowy przepływowy podgrzewacz wody?

tofel3 11 Nov 2019 22:10 54720 61
Optex
    BUCKS
    Level 39  
    serwisszulborski.pl wrote:
    Coś źle szukasz Junkers Hydro 4200 WRD 10-4KB.

Nie szukałem na Google ale bezpośrednio na stronie junkers.pl
    Spróbuj tam coś znaleźć na szybko o WRD10-4KB to nie znajdziesz, bo strona jest tandetnie zrobiona.

Wyszukiwarka dostępna w prawym górnym rogu jest nic nie warta, bo po wpisaniu frazy:
    WRD10-4KB lub ze spacją WRD 10-4KB masz 0 wyników wyszukiwania.
    Ale tak samo 0 wyników jest po wpisaniu frazy WRDP11-2B.
    Dopiero fraza WRDP 11-2B pokazuje 3 wyniki m.in. z informacją, że w marcu 2019 zakończono sprzedaż tego modelu.

Na listingu produktów Gazowe przepływowe ogrzewacze wody widać grupę produktów WRDP-2B, więc WRDP11-2B można znaleźć intuicyjnie bardzo łatwo.
    Nie wpadłem na to, że WRD 10-4kB to jest Hydro 4200 i zaufałem wynikom junkersowej wyszukiwarki.

Jakbyś napisał Hydro 4200 to było by to zgodne z listingiem na stronie www junkersa to znalazłbym to w minutę.
    Nie robiłem doktoratu ze sprzętu Junkersa i nie zależało mi też na dokładnym szukaniu "nowego" modelu.

Tak czy siak wyszukiwarka z głównej strony firmowej jest do wywalenia, bo tylko straszy, także jak na takie korpo jak Junkers to pokaz tandety.
    Widać w każdej firmie pracują pseudo zawodowcy ;-)
  • Optex
    robekxl01
    Level 2  
    [quote="Wprowadzono nowy palnik chłodzony wodą przez co obniżono emisję NOx i poziom hałasu dB.
    klient czuł się bezpieczny a monter spokojny.[/quote]
    Właśnie dzisiaj zamontowałem znajomemu pierwszą sztukę i jeśli chodzi o hałas to na pełnym przepływie i palniku jest strasznie głośny,
    klient może czuje się bezpieczny ale wkurzony :)