Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Benq joybook a52e - Mikrofon

albi102 27 Cze 2014 19:06 825 2
  • #1 27 Cze 2014 19:06
    albi102
    Poziom 7  

Witam.
    sprawa wygląda następująco koloegi laptop to Benq joybook a52e z systemem windows xp wgrałen niedawno tez SP3 bo myślałem, że coś pomoże :D . Kupił sobie Kamerke internetową wraz z mikrofonem na jacka 3.5mm Plug and Play kamerka działa itp. mikrofon nic sprawdzam to w skype jak sie nagrywam na skype no to nie słysze tylko swojego dźwięku zauważyłem, że w regulacjąch podczas połączenia na skype robi mi się automatycznie Wycisz w rubryce gdzie jest głośność mikrofonu nie wiem dlaczego jakies pomysły ? i w ustawieniach dzwieku i nagrywania no to tam jest test, sprawdzam i na tym tescie okej widać jak cos mówie to zielony pasek podskakuje do góry dlatego nie rozumiem dlaczego gdy sie nagrywam na skype to sie nie słyszę wgrałem SP3 tak jak mówiłem, zainstalowałem na nowo sterowniki od karty dziwekowej w menadzerze sprzedtu widziałem, ze miał jakiś problem i jeszcze przeinstalowałem na nowszego skype. Mikrofon został sprawdzony na moim kompie i działa zastanawiam sie juz nad kupnem nowej karty dzwiekowej ale pod usb i mysle ze bedzie wszystko chulało jak nie pomozecie

0 2
  • #2 29 Cze 2014 22:22
    ValValiantThor
    Poziom 33  

Skype>Narzędzia>Ustawienia Audio>

Przy mikrofon wybierz odpowiedni mikrofon

Odznacz
    Automatycznie dostosuj ustawienia mikrofonu.

Masz tłumienie akustycznego echa włączone w karcie dźwiekowej ?

0
  • #3 30 Cze 2014 11:45
    albi102
    Poziom 7  

w Skypie ustawiłem mikrrofon i odznaczyłem to automatyczne dostosowanie dźwięku i nic
    a to tłumienie akustycznego echa gdzie moge ustawić bo nie moge tego znaleść karta dźwiękowa to realtek

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo