Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl

PICARD 28 Jun 2014 19:51 1758 1
    PICARD
    Level 11  
    Witam serdecznie.
    Mam do Was pytanie odnośnie nagrzewnicy spalinowej OHTA jet-heater hp-6h-b
    Dostałem od kolegi taką nagrzewnice i w sumie można ją uruchomić i się załączy ale jak widać na zdjęciu nie ma obudowy sterowania a niestety nie mogę nigdzie znaleźć jak jest w oryginale. Na płytce założony jest włącznik który ma w sobie też bimetal ale to wszystko jest pogięte po przyginane chyba po to aby się załączało. Moja prośba do was może ma ktoś jakieś informację lub wiedze na temat tego ogrzewania i sterowania, jakiś schemat elektryczny, bo nie może tak raczej być jak jest w tym stanie. I jeszcze jedno co mnie zastanawia to przy wyłączeniu nagrzewnicy nie ma opcji przedmuchania w celu wyziębienia - czy ma tak być ?? (jak jest oryginalnie ? ) - bo wtedy dopiero czuć niedopalone paliwo.
    Może ktoś się orientuje czy można by było zastosować jakiś nowy sterownik może z zewnętrznym regulatorem temperatury ?
    Załączam kilka zdjęć może będziecie w stanie mi pomóc w uruchomieniu tej nagrzewnicy.
    Z góry Dziękuje za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam
    Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl Nagrzewnica OHTA HP-6H-B - sterowanie nagrzewnicą-uszkodzone? połamane-niekompl
    PICARD
    Level 11  
    Witam ponownie.
    Panowie a jak by tak zmienić ten połamany sterownik na sterownik nowszej generacji tylko jaki ?? Może ktoś z was wie co to jest za włącznik termiczny ten z podwójnymi stykami ?
    Pozdrawiam