Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

8210 WIELKI PROBLEM

meir 21 Apr 2005 16:13 954 11
    meir
    Level 11  
    mam taki problemik nie mam z kąd ściągnąć softu do mojego telefonu !! Ten standardowy jest nie ciekawy a zaczołem Tuningować mój telefonik jeśli ktoś wie z kąd moge ściągnąć jakiegoś softa na 8210 ( najlepiej za darmo ) to był bym wdzięczny ( chyba że ktoś z was ma i mugł by mi udostępnić albo przesłać ) prosze pomocy
  • Helpful post
    piterFX
    Level 27  
    nie za bardzo ciekawych softów do 8210 do 8250 są dobre na strobie co podał powyzej kolega jest ich najwiecej i wszystkie razem zebrane
    pozdrawiam
    meir
    Level 11  
    hymmm a który z tych softów według was będzie najlepszy ( najbardziej efektowny ) i czy moge wgrać do mojego telefonu softa naprzykład z Noki 8850 ??
    manius999
    Level 14  
    tak najlepiej to sobie od 6610 wgraj softa!!!koles ty nie cuduj z bajerami bo niestety 8210 to ziezki model do fleshowania.kilka pokusiłem sie modyfikowac to potem głowiłem sie co dalej.dzis jest np tornado to łatwiej postawic fona na nogi zle za czasów dejana to nie było proste.radze ci daj se siana z ta 8210 chyba ze masz kase czas i cierpliwosc.
  • Helpful post
    piterFX
    Level 27  
    manius a co jest trudnego we flashowaniu noki 8210 ja tu nic trudnego nie widze i za duzo pieniedzy tez nie trzeba miec co ty za glupoty gadasz i wprowadzasz ludzi w blad
    manius999
    Level 14  
    no jasne.kolezka w zasadzie nie wie nawet gdzie ma szukac softu do 8210 i bedzie sie bawił we fleshowanie.a jak mu padnie zasilanie w czasie zmiany oprogramowania a bedzie uzywał dejana to co dalej??pomozesz mu postawic telefon na nogi??a jak sciagnie softa z błedem??moze mało takich w necie do 8210??fonik pokaze mu contakt service i co nastepnego posta bedzie stawiał bo nie bedzie wiedział co i jak.nastepny madry poradzi mu zeby wygrzał fona no to on sobie kupi hot aira bo ty mu powiesz ze to nic trudnego i nagle sie z niego zrobi serwisant cała gemba!!a jak!!jak ktos szuka hobby dla siebie to niech sobie zacznie rybki hodowac a nie brac sie za takie zeczy??wszystkiego sie z netu nie dowie.
  • Helpful post
    piterFX
    Level 27  
    akurat tego moze sie nauczyc z netu a jak mu wyskoczy kontak serwis albo do zlych adresów powgrywa to niech sie odezwie do mnie na gg zawsze mu pomoge a co do zasilania to jaki problem w tym widzisz bo ja zadnego hota to napewno se odrazu nie kupi ja nie weim ile czsu ty sie uczyles fleshowac nokie dct3 bo ja to w jeden dzien wszystko załapałem a jak zpieprzy telefon przez SW to zawsze go naprawi dajankiem
    pozdrawiam
    meir
    Level 11  
    piterFX dzięki za wiare !! akurat umim już fleshowac bo mi kumpel pokazał co i jak !! i załapałem to w jeden dzień nawet nie cały dokładnie w 2 godzinki !! a ty manius999 nie masz zabardzo wybujałego zdania o sobie !! nie jestes bogiem i nikt nie każe ci odpowiadać na moje posty !! jest tu ogrom ludzi którzy znają sie lepiej od ciebie i z chęcią mi pomogą w razie czego a nie tak jak ty nie dość że z łaski to jeszcze i tak nie pomagasz !! POZDRAWIAM
  • Helpful post
    chromzik
    Level 13  
    manius ideą forum jest chyba dyskusja i pomoc, tak mi się przynajmiej wydaje, a jeśli Tobie się nie chce udzielać rad i wskazówek mniej doświadczonym użytkownikom to po co wogóle wchodzisz na to forum?! Lepiej włącz sobie TV i nie denerwuj ludzi!
    meir a co do Twojego problemu to Maciejka robi fajne softy i słyszałem, ze twórczosć nixa też jest ciekawa :) najlepiej popróbuj różnych iz obacz który Ci najlepiej będzie pasował. A co do softu z 8850 to czytałem, że niby da rade to zrobić ale po co? W gruncie rzeczy to te zmodyfikowane softy są znacznie ciekawsze od softu 8850 (mialem kiedys ten tel). No i do 8850 nie ma za duzo zmodyfikowanych softów, bodajrze tylko maciejki no i mój który sam zrobiłem :) Pozdrawiam