Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz BOSE - Jak podłączyć wzmacniacz omijając equalizer.

zovik 29 Jun 2014 16:59 7929 1
    zovik
    Level 2  
    Witam.
    Mam problem tego typu, posiadam Honde Accord 99 r z systemem audio Bose, kupiłem samochód bez oryginalnego radia, włożyłem radyjko pioneer deh 1500ub, poprzedni właściciel przeciągnął czincze i chciałbym podłączyć fabryczny wzmacniacz wlasnie pod te czincze omijając ekualizer żeby subwoofer działal, znalazłem instrukcje jak to zrobić bez użycia czinczy ale w moim przypadku jest to nie przydatne ponieważ ktoś wcześniej już cos kombinował w instalacji i nie wiem jak mogłbym przywrócić to do oryginalnego stanu ponieważ kostka C1,C2 nie ma już swojego miesca gdzie mogłbym ją wpiąć. Właśnie pod tą kostke C1,C2 ktoś podpiął jeden czincz ale to nie działa. Na zdjęciach wzmacniacz, schemat. Bardzo proszę jeśli jest to do zrobienia oczywiście, o łopatologiczne wyjaśnienie pod które kable mógłbym podpiąć czincze, ewentualnie o jakiś opis jak to przywrócić do oryginalnego stanu i skorzystania z instrukcji jak to zrobić. Pozdrawiam

Wzmacniacz BOSE - Jak podłączyć wzmacniacz omijając equalizer. Wzmacniacz BOSE - Jak podłączyć wzmacniacz omijając equalizer.

Dodano po 1 [minuty]:

Opis oryginalnego radia Wzmacniacz BOSE - Jak podłączyć wzmacniacz omijając equalizer.
    seba2213
    Level 1  
    Witam tylne głośniki omijają equalizer. ja wymieniłem wzmacniacz opis z netu nie pasuje przynajmniej u mnie ,nie znam znaczenia 2 kabli w bose ale gra.