Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Note 1+ smartwatch 2+parrot - zakłócenia podczas rozmowy

MalyBXL 29 Jun 2014 17:05 1278 4
    MalyBXL
    Level 9  
    Witam. Jak już napisałem mam Samsung Note 1, Sony smartwatch 2 i dwa zestawy głośnomówiące parrot 3100, jeden w aucie drugi w ciężarówce, na obu ten sam problem. Konkretnie podczas pierwszych sekund rozmowy są straszne zakłócenia, dopiero jak w zegarku wyłącze BT(podczas rozmowy) zakłócenia znikają. Telefon ma BT 3.0, zegarek 4.0,a parrot 1.2. W sklepie pytałem to powiedzieli że to wina BT 1.2 w parrot.Kolega który też ma ten zegarek sprawdził mi połączenie z jego starą słuchawka BT 1.0 i nexusem 5 i działa pięknie. I już nie wiem czy to wina mojego telefonu czy zegarka. Mam nadzieję że możecie mi jakoś pomóc. Dziękuję i pozdrawiam.
    MalyBXL
    Level 9  
    Zrobiłem test na teścia telefonie (note 2), działa elegancko, nie wiem czy to możliwe że wina leży po stronie mojego BT 3.0,u niego jest już 4 zero chyba, jeśli tak, to czy mogę sobie jakoś zmienić oprogramowanie z BT 4.0? Wiem że w kit kat-cie dali 4.0, jest szansa wgrać to do mojego starego nota?
    leonov
    Level 42  
    Wersja BT nie zależy od oprogramowania, tylko od użytego modułu. U ciebie można spróbować zaktualizować system lub wgrać inny np. jakiś MOD.
    MalyBXL
    Level 9  
    Nawet nie wiem jak zrobić taki mod, zrobią mi to w jakimś serwisie? Jak to dokładnie nazwać?
    leonov
    Level 42  
    MOD to modyfikowany Android, np. cyanogenmod, MIUI lub inny.