Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta

Daro4484 01 Lip 2014 13:49 2520 0
  • #1 01 Lip 2014 13:49
    Daro4484
    Poziom 13  

Witam. Mam na sprzedaż dekoder ITI-2850ST z TNK HD. Stan wizualny jak i techniczny idealny. W komplecie zparowana karta TNKHD. Nie ma dostępu do kanałów z oferty, gdyż karta nie jest doładowana. Dostępne są tylko kanały niekodowane...

Dekoder ten umożliwia odbiór programów niekodowanych satelitarnych HD,SD, telewizji naziemnej DVB-T oraz satelitarnych kodowanych HD i SD z TNK.

Dekoder posiada funkcję PVR, która umożliwia nagrywanie programów na zewnętzny dysk twardy podłączany przez złącze USB. Dekoder przystosowany jest to funkcji MULTIROOM

Dekoder nigdy nie rozkręcany (plomba gwarancyjna nietknięta (widoczna na zdjęciach). Oryginalne oprogramowanie.

W skład zestawu wchodzi:

- dekoder ITI-2850ST
    - karta TNK HD
    - oryginalny pilot
    - zasilacz
    - przewód EURO
    - pudełko
    - ulotki informacyjne
    - instrukcja obsługi

Cena zakupu jaką poniosłem to niecałe 400zł.

Cena jaka mnie interesuje to 120zł+koszt wysyłki. Wszelkie propozycje i pytania na PW.

Pozdrawiam

[Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta [Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta [Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta [Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta [Sprzedam] Dekoder N DVBT ITI-2850ST + karta

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).