Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WIWA HD80 Mini nie znajduje kanałów.

kriss07 02 Jul 2014 14:37 3096 4
    kriss07
    Level 9  
    Witam!

Mam problem z dekoderem jak w temacie. Dekoder miał zmieniony soft, bo zaczął się restartować (przy załączaniu było logo WIWA i restart). Wgrywałem wszystkie softy ze strony urzytkownika @GUTEK@ (modyfikowane i oryginalne), ale na każdym nie znajduje kanałów (sprawdzane na 2. telewizorach i antenach). Przywracanie do ustawień fabrycznych nic nie daje. Dekoder zakupiony w lutym tego roku. Przed awarją softu znajdował bez problemów wszystkie kanały. Co może być jeszcze nie tak?
    Patrząc na inny temat na forum emitel, może się okazać, że jest to HD80 Mini New. Tylko skąd wziąć soft do niego?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
    User removed account
    User removed account  
    kriss07
    Level 9  
    No właśnie od serwisu zero odezwu, a na stronie producenta softu brak.
    User removed account
    User removed account  
    kriss07
    Level 9  
    Wiesz, nie mam gwarancji (kiedyś lutowałem gniazdo EURO), a naprawa to jest koszt nowego dekodera (sama przesyłka w dwie strony to prawie pół ceny dekodera), więc tylko do nich pisałem. Na forum emitela ktoś miał taki sam problem i @GUTEK@ pisał, że może mieć wersję Mini New, i że mu wyśle plik z oprogramowaniem, ale finału sprawy nie znam.

Dodano po 19 [minuty]:

Dostałem plik z softem od @GUTEK@ i wszystko działa. Okazało się, że dekoder to HD80 mini NEW.
    Temat do zamknięcia.