Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SanDisk 64 GB - Problemy z działaniem karty pamięci SanDisk 64 GB Ultra

02 Lip 2014 15:18 1509 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    Otóż mam taki problem z kartą pamięci SanDisk 64 GB, że nie chce mi jej czytać poprzez czytnik kart. Wyskakuję mi komunikat o dokonaniu Formatu karty, a gdy zrobię ten format pokazuję mi, że karta ma tylko 1 MB, a nie 64 GB. Kartę używałem w kamerce GoPro Hero 3. Gdy podłącze kamerkę z włożoną kartą mogę ją sformatować i tak jakby ,,odzyskuję" te 64 GB lecz kamerka się wiesza i nie mogę nawet przełączać menu lecz gdy wsadzę kartę 64 GB chińskiego bubla gdzie nawet nie ma na opakowaniu nazwy producenta kamerka działa bez problemu i nawet karta działa po podłączeniu przez czytnik do PC.
    Da się to jakoś naprawić czy już po karcie? Kartę mam ledwo 1 miesiąc i działała bez problemów, a wysyłka do producenta na gwarancje raczej odpada bo na złość nie mogę nigdzie znaleźć paragonu ;/.
    Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Sprawdź na innym kompie, w innym czytniku. Z tego co czytałem na forum Microsoftu, można karty sformatować poprawnie dzięki Nokia E71/E72 lub poprzez inne kompatybilne fony. Jeśli te opcje zawiodą - do wyrzucenia, owszem możesz spróbować użyć programu do partycjonowania.
  • Użytkownik usunął konto