Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna GT 2008r. programowanie clipem

03 Jul 2014 08:48 1863 12
  • Level 11  
    Witam
    Mam następujący problem mam samochód renault Laguna 2,0t benzyna 2008r. kupiony w salonie w PL, chciałbym zamontować dzienne ale w każdej pozycji włącznika pala się swiatła mijania tzn. na 0 palą się pozycja+mijania, na pozycji pala się tylko pozycyjne, na mijania mijania i na auto palą się też mijania i pozycyjne.
    Gdy podłączam clipa i chcę zrobić programowanie modułu wyskakuje mi że jest brak przekazu, czy mozliwe że w tym modelu robi się programowanie online?
    Dodam iż moja wersja jest chinetown wer. programu V133
    Pozdrawiam
  • Level 39  
    Czy z innymi kalkulatorami łączy Ci się normalnie?
  • Level 39  
    Z tego co ja wiem to nie. Powinno dać sie normalnie to zrobić a jak z inną wersją?
  • Level 43  
    Musisz mieć połączenie z Techline.
  • Level 43  
    Zatrudnić się w ASO a na drugi dzień zwolnić :D
  • Level 11  
    Witam
    Czy jest ktoś na forum kto by mi pomógł deaktywować za pomoca clipa wersja v139 światła skandynawskie w aucie Renault Laguna GT 2.0 oczywiscie mam teamviewera i oczywiście zapłace za pomoc
    POzdrawiam
  • Level 43  
    radekel wrote:
    Czy jest ktoś na forum kto by mi pomógł deaktywować za pomoca clipa wersja v139 światła skandynawskie w aucie Renault Laguna GT 2.0 oczywiscie mam teamviewera i oczywiście zapłace za pomoc

Kolego podjedz do odpowiedniego warsztatu i niech wyłączą.
  • Helpful post
    Level 14  
    UCh- klucze- światła
  • Level 11  
    Kolego podjedz do odpowiedniego warsztatu i niech wyłączą.
    WSzczecinie nikt tego nie potrafi zrobić każdy z ogłaszajacych się elektroników samochodowych ma KTSy, gutmany, Launche i inne kombajny a reszta lata na ELMach.
    Serwis ASO może to zrobić ale pod koniec sierpnia