Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota corolla e10 nie odpala

03 Jul 2014 12:56 1707 10
  • Level 9  
    Witam! mam ogromny problem z moja Corollką... Auto zgasło i nie chce odpalić... brak iskry, kupiłem autko 3 miesiące temu i nie znam go ani trochę... jakieś pomysły gdzie szukać usterek?
    Pozdrawiam!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 18  
    Może wyjawisz jaki masz silnik?

Zacznij od sprawdzenia rozdzielacza.
  • Level 9  
    Wybacz Kolego, jestem cały w nerwach i nie myślę... Silnik to 4E-FE 16V
    Kupiłem całą kopułkę, iskry dalej brak...
  • Level 39  
    Może zacznij od pczątku czyli sprawdzenia bezpieczników, zasilania na cewkę oraz masę na cewce.
  • Level 9  
    Bezpieczniki są ok, ktore kable to zasilanie? są dwie kostki, jedna 4 piny, druga 2.
  • Level 39  
    Z tego co ja widzę to powinno być po 4 kable do każdej cewki. czarno biały to zasilanie a brązowy to masa. Podaj dokładne dane auta rok, silnik, ilość kW.
  • Level 9  
    COROLLA e10 1.3 XLI 16V 88 KM
  • Level 39  
    Jeżeli są dwie cewki osobne to jest tak jak napisałem w poście powyżej sprawdziłeś to co napisałem?
  • Level 9  
    Jest aparat zaplonowy, do niego przychodza dwie kostki, jedna na 2 piny, druga na 4.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Obrotomierz w ogóle się podnosi? Cewka sprawdzona? Często pada. Kluczowanie na cewce jest? Impulsy z aparatu do sterownika są? Przecież to, w brew pozorom, proste auto.
  • Level 9  
    dla kogo proste, dla tego proste...
    jak sprawdzic rzeczy o ktorych byla mowa przed chwila?