Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vestfrost KF350 - Poszukiwany termostat oryginał lub zamiennik/naprawa kapilar

sddi 03 Lip 2014 20:30 1389 1
  • #1 03 Lip 2014 20:30
    sddi
    Poziom 9  

Witam
    Mam problem z kupieniem termostatu Danfoss, numer katalogowy 077B6512 (tak jest napisane na wyjętym z lodówko-zamrażarki Vestfrost KF350), lub zamiennika. Napisałem wiele maili do sklepów /serwisów i niema. W nowych katalogach nie widnieje taka seria. Lodówka ma co najmniej 10 lat, więc się nie dziwię. W katalogu wypatrzyłem że, numer katalogowy 077B6476 termostatu Danfoss powinien pasować. Potrzebuję go do chłodziarki z automatycznym rozmrażaniem, kapilara o długości 150cm lub trochę krótsza. Wydaje mnie się że ten gaz z rurki uciekł ponieważ kapilara jest przerdzewiała i pod mikroskopem widać coś pękniętego. Na razie widzę 2 kierunki
    1 kierunek - to nowy termostat ale gdzie i jaki zamiennik to już nie wiem w rozsądnej cenie ?
    2 kierunek - wymienić tylko kapilar ze ścianka termoregulatora (bo sa razem polutowane). Wygląda na to że regulator działa, w środku styki przekaźnika zwierają kiedy naciskam na ściankę. Czy ktoś morze mnie poratować wiedza, na ten temat, czy li gdzie kupić oryginał/zmienik / czy to w inny sposób naprawić. Lato sie zrobiło a bez lodówki ciężko zyć,
    Pozdrawiam
    Andrzej

0 1
  • #2 03 Lip 2014 21:03
    Marcin1989
    Poziom 17  

Mi też padł przedwczoraj termostat od chłodziarki. Od chłodziarki już kilka lat temu miałem wymieniany na jakiś atea i właśnie on mi teraz padł. Niestety na szybo dostałem jakiś chiński i wsadziłem na razie niby działa, ale wątpię żeby ten chiński szajs długo pochodził. Jak dostaniesz gdzieś danfossa to daj znać. Chociaż z tego co wiem to możesz dobrać inny nawet danfossa jak jest oby tylko zgadzały się temperatury.

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo