Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Xperia mini pro bateria krótko trzyma

05 Lip 2014 12:07 1137 3
  • Poziom 13  
    Witam posiadam taki telefon jak w temacie z wersją systemu "android 2,3,4". Kupiłem go dokładnie w ten czwartek czyli 3,07,2014. Gdy przyjechałem do domu i rozładowałem go postanowiłem sformatować baterię. Ładowałem go około 10h. Zauważyłem coś niepokojącego, mianowicie przez całą noc z baterii ubywa około 10% :( dodam też, że w dzień telefonu prawie nie używam i też ubywa sporo baterii. Moje pytanie brzmi czy aktualizacja systemu pomoże też w zmniejszeniu pobierania prądu z tej baterii? Czy może przyczyną są programy pracujące w tle? Próbowałem je zatrzymywać jednak nic to nie daje, ponieważ po chwili one znów się same włączają... :(
  • Poziom 31  
    10% przez noc przy starej, wyeksploatowanej baterii to nic nienormalnego. Zmień baterię na nowy oryginał, sytuacja powinna się poprawić.
  • Poziom 13  
    zrobiłem przywracanie fabryczne i parametry baterii się polepszyły:) a co do tej aktualizacji? warto czy też nie... Patrzę na to pod względem poboru prądu telefonu z baterii , zmienia się coś czy nie?
  • Poziom 9  
    Aktualizacje zawsze warto spróbować a jak się okaże że jednak jest gorzej to DOWNGRADE i tyle (: