Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Titanum Goblin TM106 - Myszka wariuje, odłącza się, zmienia ustawienia przycików

GoscBezMyszki 05 Jul 2014 13:38 2436 2
    GoscBezMyszki
    Level 2  
    Witam
    Mam problem z myszką Titanum. Myszka kupiona 2 dni temu i pierwszego dnia nie wykazywała oznak "szaleństwa", dopiero dziś po pewnym czasie zaczęła się sama odłączać i podłączać (po kliknięciu jakiegokolwiek przycisku), a obecnie kursor działa tylko w oknie przeglądarki (i to nie tak jak powinien), na wszystkich innych oknach kursorem nie da się nic zrobić (kliknąć, przeciągnąć, zaznaczyć), komputer nie widzi kursora np. na pulpicie (nie podświetla ikon po najechaniu na nie) tak jak by myszka nie pozwalała mi robić nic innego tylko oglądać kompilacje śmiesznych kotów na YT. Kolejnym problemem myszki jest to, iż kliknięcie jakimkolwiek przyciskiem na zakładkę zamyka ją. Problemy znikają i pojawiają się co jakiś czas uniemożliwiając normalną pracę na komputerze.
    Myszka podpięta do PC (system Vista:( ) kabelkiem USB.
    opcja "przełącz przycisk podstawowy i pomocniczy" odznaczona
    kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej - odznaczone zezwalanie na wyłączanie urządzenia
    sterowniki kilkakrotnie instalowane ponownie
    Liczę na szybką pomoc^^
    lukasz77772
    Level 12  
    A czy masz może sterowniki do tej myszki ?
    GoscBezMyszki
    Level 2  
    Sterowniki podobno nie są potrzebne to tej myszki, system sam sobie instaluje.
    Na razie sytuacja się uspokoiła, żaden z problemów nie występuje, mam nadzieję że tak już zostanie, ale rozwiązanie ktoś mógłby napisać w razie jak by tak się nie stało.