Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 607 2.2 HDI uszkodzona pompa wspomagania

bartoszbarto 05 Lip 2014 23:23 2265 4
  • #1 05 Lip 2014 23:23
    bartoszbarto
    Poziom 9  

Witam,

Ja do kolegów z takim zapytaniem. Wczoraj wyjechałem z Polski na południe Francji (właśnie przyjechałem) ok.1700 km.
    W połowie drogi (Szwajcaria) zaczął mi tak delikatnie miałczeć samochód gdy dodawałem gazu. Pokonałem Alpy Szwajcarskie Włoskie i Francuskie. A to draństwo jęczało coraz bardziej i zaczęło jęczeć wyraźnie podczas skręcania. Gdy skręcałem mocno w prawo jadąc oczywiście już powolutku lub w postoju to nawet czuć na kierownicy jakby coś przeskakiwało. Poziom i stan płynu od wspomagania OK, żadnej piany nic takiego, po podniesieniu maski najprawdopodobniej dźwięki dochodzą z pompy wspomagania.

Mam konkretne pytanie i proszę kolegów o konkretną odpowiedź. Czy nie uszkodzę samochodu jeśli wrócę nim do Polski? Jeśli uważacie że mogę go uszkodzić to proszę podać ewentualne możliwości, oczywiście bezpośredno związane z uszkodzoną pompą wspomagania. Nie pytam o sprawy bezpieczeństwa moje czy innych użytkowników drogi.

Dziękuję i pozdrawiam.

0 4
  • #3 06 Lip 2014 10:30
    bartoszbarto
    Poziom 9  

Ale czy to na pewno maglownica? Miałczenie słychać nawet jeśli nie skręcam kierownicą tylko dodaję gazu.

0
  • #4 06 Lip 2014 13:19
    766630
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 17 Lip 2014 01:00
    bartoszbarto
    Poziom 9  

hej, dolałem płynu do wspomagania i przestało rzęzić. Dojechałem, sprawa zamknięta.

0