Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z WiFi ZTE ZXV10 W300 - Brak internetu po ponownym uruchomieniu

06 Lip 2014 17:41 1194 2
  • Poziom 2  
    Witam. Jakiś czas temu zostałem zmuszony zmienić router. Model, który obecnie używam, to "Wi-Fi ZTE". Mam z nim następujący problem. Wszystko działa dobrze, do czasu, aż wyłączę i uruchomię ponownie komputer. Wówczas komputer łączy się z routerem, lecz nie ma połączenia z Internetem. By to połączenie uzyskać muszę zresetować router i na nowo przeprowadzić instalację urządzenia. Tak za każdym razem, gdy włączam ponownie komputer. Co ciekawie, dzieje się tak na laptopach z Vistą, na Siódemce wszystko cały czas działa poprawnie.

Dziękuję za pomoc.
  • Poziom 10  
    Mozesz sprawdzic to w nastepujacy sposob:
    - ustaw recznie statyczny adres IP i DNS i zobacz czy bedzie ok, po restacie komputera sprawdz czy adres IP i DNS pozostal niezmieniony jesli problem bedzie dalej wystepowal(tzn. ten recznie wpisany IP i DNS-y ulegly zmianie), to wowczas:
    - sprawdz programem Malwarebyte(darmowy skaner) czy nie masz jakiegos wirusa/malware co przestawia ci ustawienia.
  • Poziom 2  
    Adres ustawić mam z poziomu routera? Jeśli tak, to wyskakuje "nieprawidłowa nazwa użytkownika". Próbowałem odblokować prefix programem PuTTY, jednak to nie pomogło.