Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Metrologic Voyager - Pinologia zasilania

06 Lip 2014 20:09 924 5
  • Poziom 10  
    Witam, posiadam Czytnik Bluetooth Metrologic Voyager i w zasadzie tylko tyle wiem ;)
    - brak tabliczki znamionowej
    - brak zasilacza
    - brak podstawki zasilającej

Pytanie o "pinologię" podpięcia (gdzie minus gdzie plus na czytniku), niestety nie mam miernika
    na zdjęciach kolejno; widok pinów, czytnik od czoła, płytka zasilająca, i tabliczka znamionowa którą udało mi się namierzyć w internecie, niestety samego schematu podłączenia nie mogłem znaleźć a nie chcę usmażyć czytnika.
    Proszę o pomoc

Metrologic Voyager - Pinologia zasilania Metrologic Voyager - Pinologia zasilaniaMetrologic Voyager - Pinologia zasilaniaMetrologic Voyager - Pinologia zasilania
  • Spec od komputerów
    Jeżeli masz chociaż blade pojęcie o elektronice to polaryzację zasilania wydedukujesz po polaryzacji kondensatorów.
  • Poziom 10  
    Biała wtyczka to wyjście na baterię
    Zasilanie podpięte jest pod czarną wtyczkę J4 piny po lewej stronie, jak dla mnie zbyt namącone, bez miernika wole nie ryzykować

guard10 manuala przeczytałem ale nie mam podstawki, skaner nie ma innych wyjść
  • Poziom 28  
    Witam sadze na 90% ze na biala wtyczke podajesz z baterii LiOn 3.7V a na czarna 5.2V wydaje mi sie ze to standart ale uzadzenie jest u ciebie pomiar multimetrem musisz wyknac sam.Wzoruj sie na wypowiedzi przedmowcy szukaj = i+po polaryzacji kondensatora.Pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Mieszkasz w dużym mieście, podejdź z urządzeniem do jakiegoś serwisu RTV. Ogarną to w kilka minut.