Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę] Orange Tiny Terror -zlecę wykonanie.

ArekEchelon 07 Jul 2014 15:14 1371 3
    ArekEchelon
    Level 2  
    Witam,
    To mój pierwszy post na forum i dlatego chciałbym na wstępie zapewnić że przed jego napisaniem zapoznałem się z regulaminem. Co prawda wiem, że nie można zakładać tematów bez minimum wiedzy z zakresu obejmującego temat, ale mam tylko jedno pytanie, do którego nie potrzebuję wiedzy. Szukam kogoś kto by zbudował dla mnie wzmacniacz lampowy Orange Tiny Terror i chciałbym wiedzieć ile kosztowałyby mnie wszystkie podzespoły i ile mniej-więcej elektryk wziąłby za 'robote'.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Moderated By Futrzaczek:

Skorygowałem tytuł, by lepiej odzwierciedlał zawartość.

[28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    cirrostrato
    Level 37  
    Obejrzałem sprzęt i cenę, kup i nie zawracaj głowy bo nikt taniej na pewno nie zrobi nawet całość montując w pudełku po obuwiu......................
    ArekEchelon
    Level 2  
    Czyli rozumiem że jeśli składać wzmacniacz, to idzie zaoszczędzić tylko na droższych modelach? A co w wypadku np. wzmacniacza tranzystorowego Orange Crush CR120H ? Jest to opłacalne?
    cirrostrato
    Level 37  
    Wzmacniacz to nie tylko elementy ze schematu, choćby transformatory do wzmacniacza lampowego MUSZĄ być identyczne dla uzyskania identycznego brzmienia, montaż wzmacniacza, szczególnie lampowego, też może mieć spory wpływ na jakość dźwięku i uzyskanie minimalnego przedźwięku sieci (zakłóceń), dodatkowo nieporozumieniem jest zakładanie, że wykonanie JEDNEGO egzemplarza będzie tańsze niż produkcja seryjna itd itd, chyba nawet nie sądzisz, że można wykonać np. obudowę takiego wzmacniacza tej jakości co fabryczna i dodatkowo w niższej cenie. Oczywiście ja bym taki wzmacniacz wykonał prawie bezkosztowo ale mam, naprawdę, szafę pełną elementów do tego potrzebnych....i to nie jest też oczywiście, z mojej strony, oferta handlowa. Pozdrawiam.