Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

electrolux zmywarka model ESL 64052

renitom 07 Lip 2014 17:47 1392 5
  • #1 07 Lip 2014 17:47
    renitom
    Poziom 2  

Mam dziurę w zmywarce, serwisant twierdzi że to moja wina gdyż podczas napełniania zbiornika solą wydostała się sól do komory i sprawiło korozje ,dziurkę wielkości igły.Czy mam szansę się odwołać od tej absurdalnej decyzji z pozytywnym skutkiem ,dodam zmywarka ma1,5 roku !!!!!!POMOCY

0 5
  • #2 07 Lip 2014 18:14
    viiking
    Poziom 25  

Odwołać się zawsze możesz tym bardziej, że sprzęt jeszcze na gwarancji.

0
  • Pomocny post
    #3 08 Lip 2014 02:22
    peter falk
    Specjalista AGD

renitom napisał:
    Odwołać się zawsze możesz,,,,, tym bardziej, że sprzęt jeszcze na gwarancji.

Takiś mądry :? Podaj jak to zrobić. Ja znam dwie stuprocentowe procedury na wymianę sprzętu na nowy tego typu - ale zaczekam (zaczekamy) na Twoje propozycje.

0
  • #4 08 Lip 2014 18:39
    renitom
    Poziom 2  

Tak wiem ,że się odwołać mogę i to już uczyniłam ale szukam podobnego przypadku lub możliwości znalezienia argumentu aby przygotować się na następną odmowę.Gdyż zapewne moja droga będzie jeszcze trudna aby uzyskać nowy sprzęt ,nie rozumiem jak to możliwe aby w stali nierdzewnej mogła powstać dziurka ,po przez nie umiejętne dozowanie lub wsypywanie soli!!!!! Gdyż podczas zasypu zbiorniczka z solą wydostaje się z niego roztwór solny !!!! więc gdzie jest problem ,a ponadto dosypując sól zmywarka została włączona więc sól się rozpuściła o ile w ogóle się coś rozsypało!!!!!!Jestem bardzo oburzona reakcją serwisu nawet podczas rozmowy telefonicznej nie chciano się przedstawić ,jest to po prostu absurdalne .Może macie jakiś pomysł aby im do kopać --przepraszam za wyrażenie ale brak mi już sił ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

0
  • #5 10 Lip 2014 15:48
    renitom
    Poziom 2  

peter falk halllo jeśli możesz to proszę o kilka propozycji byłabym bardzo wdzięczna ,,,,

2
  • #6 14 Lip 2014 19:58
    Trull
    Poziom 28  

Gatka serwisanta jest absurdalna. Komora myjąca jest wykonana z nierdzewki. Sól to nie woda królewska by zrobić dziurę w takich blachach. Jeśli otwór znajduje się na zagięciu to widocznie jest to błąd produkcyjny. Każdy chemik czy metalurg bez problemu naprostują te bzdury.

0