Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nubira - ale z jakim silnikiem ?

[QQQ] 07 Lip 2014 18:28 774 3
  • #1 07 Lip 2014 18:28
    [QQQ]
    Poziom 17  

Witam.

Przymierzam się do zakupu Nubiry ( budżet 10-15 tys ) i natrafiłem na coś takiego :
    http://otomoto.pl/daewoo-nubira-lpg-klima-alu-mod-06-zobacz-C33673177.html

o ile się doczytywałem to w Nubirach były albo silniki 1,6 ( jak w Lanosach ) albo 2,0 . - Ale 1.8 ? - czy ktoś wie co to za silnik ? czy to "większy" 1.6 z tym samym ( tanim i dostępnym ) osprzętem ) czy zupełnie inna ( rzadko spotykana i droga w naprawach ) jednostka ?

i ogólniejsze pytanie czy warto się interesować Chewroletem Nubira czy jednak pozostać przy Daeewo ? - innymi słowy czy części do Chewiego to te same co do Daewoo ?

0 3
  • #2 07 Lip 2014 20:29
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 39  

To chyba popularne jednostki rodem z opla ( vectra, astra) więc problemów nie powinno być.

0
  • #3 07 Lip 2014 21:09
    zed71
    Poziom 22  

chevrolet nubira to .... daewoo nubira 2 ;-) tylko inny znaczek. czesci do obu nubir dostępne sa bez problemów i są w miare tanie (np łącznik stabilizatora kosztuje ok 25zł, filtr oleju ok 10zł itp) tylko że ... ani w chevrolecie i daewoo nie bedziesz mógł poderwać panienki ;-) sam mam chevroleta (dokładniej aveo- mieszankę nubiry (podwozie) matiza (silnik i skrzynia biegów) i lanosa) i nie mogę narzekać ;-)

0
  • #4 07 Lip 2014 22:00
    [QQQ]
    Poziom 17  

zed71 >>> podrywanie panienek mam już za sobą ;) - ale zawsze wydawało mi się że w nich były tylko silniki 1.6 i 2.0 bo jak pisze kol. andrzej lukaszewicz to chyba z opla - pytanie tylko jak bardzo "chyba" czy chewi czegoś swojego nie wprowadził i przez to mogą być problemy z cześciami. ma ktoś jakieś pewne informacje na ten temat ?

0